Харківська фірма відремонтує Запорізьку обласну лікарню за 29 мільйонів

Харківська фірма відремонтує Запорізьку обласну лікарню за 29 мільйонів

КНП "Запорізька обласна клінічна лікарня" замовила реконструкцію частини приміщень, розташованих на першому поверсі головного корпусу під відділення екстреної медичної допомоги. Вартість ремонтних робіт становить 29 млн грн.

Останнім часом у системі електронних закупівель з'являється безліч тендерів на реконструкцію будівель медичних закладів. За ремонтні роботи з бюджетів готові виділяти багатомільйонні суми. Запорізька обласна клінічна лікарня знову буде "апгрейдитись", у зв'язку з чим медзаклад замовив у ТОВ "Будівельник" реконструкцію частини першого поверху.

На тендері ТОВ "Будівельник" конкурувало з ПП "Альтаїр-М". Про фірму відомо, що вона зареєстрована у Харкові. Керівник товариства - Сергій Гребенчук. За час свого існування підприємство отримало понад 260 підрядів на загальну суму більше, ніж 1,200 млрд грн. Варто зазначити, що в Запорізькій області фірма мала лише 2 підряди від Відділу капітального будівництва Мелітопольської міської ради. Зокрема, це реконструкція ДНЗ №8 "Зірочка" (26,498 млн грн) та Палацу культури залізничників (43,542 млн грн).

Так, до 31 грудня поточного року підрядник зобов'язується виконати низку робіт:

  • - демонтажні роботи (улаштування підвісних стель; розбирання покриттів підлоги; демонтаж світильників, розеток та ін.);
  • - улаштування підлоги, стін та перегородок, прорізів, відбійників;
  • - улаштування опалення, вентиляції, водопроводу, каналізації, сигналізації, електроосвітлення;
  • - облаштування майданчиків.

Раніше ми писали про те, що КУ «Запорізька обласна клінічна лікарня» ЗОР оголосила тендер на термомодернізацію будівлі головного корпусу, вартістю - 131 322 614,60 гривень. Про це стало відомо із системи "Прозоро". 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі