"Хоч у помічники, хоч у директори": куди "мітить" запорізький держслужбовець?

'Хоч у помічники, хоч у директори': куди 'мітить' запорізький держслужбовець?

Журналісти видання "Факти Запоріжжя" вже натрапляли на декларацію Станіслава Романчука, який претендує на посаду помічника запорізького голови. Проте вчора на офіційному порталі з'явилась ще одна кандидатська декларація держслужбовця. 

Мабуть, Станіслав Юрійович вирішив виробувати свої сили не в одному руслі, аби стовідцотково отримати непогану роботу. На цей раз очільник Управління Держслужби якості освіти у Запорізькій області претендує на посаду директора Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради. 

Останні відомості у декларації Станіслава Романчука не змінились - його родина так само володіє трьома квартирами, житловим будинком, земельною ділянкою, автомобілем та акціями ВАТ "Мотор Січ".

Попереду у Станіслава Юрійовича боротьба з конкурентами за право обіймати ту чи іншу посаду, а також проходження конкурсу. Ми продовжимо слідкувати за зміною держсужбовцем сфери своєї діяльності та інорфмуватимемо вас, якщо Станіслав Романчук вирішить подати свою кандидатуру ще на одну посаду.

Ознайомитись із декларацією чиновника можна тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі