Хортицю показали у новому проморолику про українську культуру

Хортицю показали у новому проморолику про українську культуру

Кадри запорізької Хортиці потрапили до нового відеоролику, що промотує українську культуру. Це і литаври, і традиційне вбрання, і козаки, що мчать верхи на фоні ДніпроГЕСу. 

Ролик створено в межах кампанії «Культура зближує», яку запустив Український культурний фонд спільно з комунікаційною агенцією plusone. Кампанія реалізується за підтримки проєкту «Зміцнення Громадської Довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID. Її мета – показати, що культура – це про кожного з нас. Ми різні, але культура – це те, що нас зближує. Кожен українець є її носієм і творцем. Саме тому кадри із Запоріжжя у відео невипадкові. Окрім Хортиці, ролик демонструє і інші місця Запоріжжя. Зокрема, Соборний проспект та відомий мурал «Тато з донькою».

Зйомки проморолика також проходили на знакових локаціях Харкова, Мукачева та Києва. Переглянути відео можна на офіційних сторінках кампанії. А також – відвідати інтерактивний  сайт, де можна дізнатися більше про людей та проекти, які у різних куточках країни творять культуру сьогодні.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі