"Хотів хайпонути?": запорізький нардеп поділився дивною публікацією

'Хотів хайпонути?': запорізький нардеп поділився дивною публікацією

Сьогодні, 28 лютого, на сторінці народного депутата Євгена Шевченка з'явився дивний допис. Він опублікував "свій" склад Кабінету Міністрів, проте пояснити такий вчинок не зміг.

Скандальний нардеп від фракції "Слуга народу" Євген Шевченко знову відрізнився. На цей раз обранець вирішив поділитися "своїм", імовірно, ідеальним складом Кабінету Міністрів. Прем'єр-міністром України він бачить звільненого Андрія Богдана, Олександра Дубілета нардеп перемістив на позицію Міністра цифрової трансформації, а на місці Віцепрем'єр-міністра України виявився Сергій Тарута. 

Ми вирішили поцікавитись причиною такого вчинку у помічника Євгена Шевченка, на що отримали просту і лаконічну відповідь: "Без коментарів".

Про мотиви народного депутата можемо лише будувати здогадки. Та, можливо, у такий спосіб, як казав Володимир Буряк, обранець вирішив "хайпонути"?

Варто нагадати, що це не перший дивний вчинок Євгена Шевченка. У жовтні минулого року депутат взяв участь у російському телешоу "Велика гра". Як зазначив згодом сам нардеп, це необхідно було зробити, щоб донести громадянам Російської Федерації пряму позицію українського народу щодо створення і виконання всіх умов для забезпечення миру на окупованих територіях.

Згодом запорізький "слугівець" виступив у передачі "Народ проти". В ефірі телеканалу "ZIK" нардеп дискутував щодо "нав'язаної" україномовності мешканців Півдня та Сходу України. У ході телепередачі Євген Шевченко захистив російськомовну частину населення України, зазначивши, що українців "ламають через коліно" та ділять на "пешосортних і "другосортних", змушуючи розмовляти державною мовою. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі