Хто і за скільки реставрує сквер Піонерів у Запоріжжі?

Хто і за скільки реставрує сквер Піонерів у Запоріжжі?

На одній із прес-конференцій голова Олександрівського району Валерій Мостовий анонсував реконструкцію Скверу Піонерів, який знаходиться поблизу транспортної зупинки «Базарна».

Так, на електронному майданчику публічних закупівель «Прозорро» міститься інформація щодо виділення 16 млн 450 тис. грн на реконструкцію відповідної локації. За ці кошти планується замінити асфальтне покриття на тротуарну плитку, перобладнати зовнішні мережі каналізування, встановити нові лавки, сміттєві урни, озеленити території, відновити освітлення, реконструкція скульптур «Дружба народів».

За результатами тендеру, реконструкційні роботи проводило ТОВ «Статусбудінжиніринг».

Та за «доброю» традицією переможець тендеру одночасно є фігурантом кримінального провадження. У провадженні СВ Хортицького ВП Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області перебувають матеріали кримінального провадження № 12019080070000323, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 19.02.2019, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.358 КК України щодо підробки документів під час виконання робіт по укладанню тротуарної плитки в Хортицькому районі м. Запоріжжя.

Під час проведення досудового розслідування встановлено, що посадові особи ТОВ «Статусбудінжиніринг» перерахували на розрахункові рахунки ТОВ «Ворктер» отримані бюджетні грошові кошти. Підставою перерахування фінансів стало виконання робіт по укладанню плитки.

Але слідчі з’ясували, що на ТОВ «Ворктер», окрім директора, працевлаштованих осіб не має. Таким чином у слідства є достатні підстави вважати, що в документи, які підтверджують якість та обсяг виконаних робіт по укладанню тротуарної плитки в Хортицькому районі Запоріжжя внесено завідомо неправдиві відомості.

На сьогодні досудове розслідування триває. На жаль, ситуація коли підрядник – фігурант кримінального провадження не поодинока. Найчастіше переможці тендерів є фігурантами кримінальних проваджень за статтею 191 ККУ «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем».

Хронологія порушень:

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі