Хто претендує на крісло голови РДА на Запоріжжі: рід діяльності та їх приналежність

Хто претендує на крісло голови РДА на Запоріжжі: рід діяльності та їх приналежність

По Запорізькій області активно тривають так звані "кадрові пертурбації". Зокрема, це стосується і проєкту «соціальний ліфт» (платформа для підбору кадрів на посади голів РДА, — ФЗ). Кандидати на посаду очільників райадміністрацій вже подали декларації – тому оприлюднимо їх прізвища та рід занять.

Хронологія:

24 жовтня декларацію кандидата на посаду голови Василівської районної державної адміністрації подала Мельникова Тамара Вікторівна.

Пані Тамара є директором ТОВ «Горизонт - Плюс», яке надає юрпослуги, купівля-продаж нерухомості й т.д.

Пересувається кандидатка на Lexus RX 350 (2006 р.в.). Має житловий будинок площею 160,5 м², земельну ділянку у Василівці, площею 485 м², офіс площею 138,3 м², та невеличку квартиру в Харкові 33 м².

Крім того, на виборах Президента України 2019 була членкинею окружної комісії від Зеленського В.О.

25 жовтня декларацію кандидата на посаду голови Пологівської районної державної адміністрації Запорізької області подав 62-річний Корольов Віктор Леонідович.

Раніше обіймав посаду міського голови Пологівської міської ради (з березня 2006 по жовтень 2015 рр., - ФЗ), цього разу місцеві вибори провалив.

У свою чергу, на виборах Президента України був головою окружної комісії ТВО 82 (Пологи)

Зазначимо, що у жовтні 2017 році пан Корольов подавався на посаду Начальника відділу освіти, молоді та спорту від Пологівської районної державної адміністрації Запорізької області

Так, під час перших виборів у Пологівській міській об’єднаній територіальній громаді, що відбулися у червні цього року, претендував на посаду міського голови, але поступився суперникам. ОТГ очолив чинний на той час міський голова – 55-річний Юрій Коноваленко.  

27 жовтня декларацію кандидата на посаду голови Токмацької районної державної адміністрації Запорізької області подав Ашурбеков Аскад Аскадович.

Згідно з е-документу отримав 791 015 грн від підприємницької діяльності.         

Пан Ашурбеков – кандидат соціологічних наук, експерт із питань децентралізації, очолює Токмацьку міську федерацію боксу. У 2015 році балотувався у Запорізьку міськраду від партії «Нова політика».

Зазначимо, дружина Ашурбекова працює головним  спеціалістом відділу оздоровлення, сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми в Департаменті соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації.

Ось так можуть виглядати претенденти на крісла голів РДА в Запорізькій області. 

Відповідно до законодавства, кандидатури на посади голів РДА вносить керівник Запорізької ОДА. Цих кандидатів має затвердити уряд і подати їх на розгляд президента. Лише після того, як президент підпише відповідний указ, голова РДА вважається офіційно призначеним на посаду.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі