Хто претендує на посаду помічника запорізького мера: відомості про кандидата

Хто претендує на посаду помічника запорізького мера: відомості про кандидата

Ми продовжуємо перевіряти найсвіжіші декларації запорізьких чиновників і кандидатів на посаду. На цей раз наші журналісти натрапили на декларацію кандидата на посаду помічника міського голови - Романчука Станіслава.

Наразі Станіслав Юрійович очолює Управління Держслужби якості освіти у Запорізькій області. Однак Інтернет-ресурси найчастіше ідентифікують його як директора Запорізької загальноосвітньої школи I-III ступенів №61, яку він очолював раніше. Крім того, платформа відкритих державних даних свідчить про те, що Станіслав Романчук керував ще й відділом освіти Комунарської районної адміністрації Запорізької міської ради.

Хто ж претендує на посаду помічника міського голови?

Станіслав Романчук вказав у своїй декларації житловий будинок та земельну ділянку у спільній власності з дружиною. Ще дві картири задекларовано на ім'я жінки кандидата та одна - на його ім'я. Автомобіль у родини лише один - Мерседес 2008 року випуску, який на час придбання коштував 300 тис. грн.

Знову ж таки, на ім'я Ольги Романчук задекларовані акції ВАТ "Мотор Січ". Кількість цінних паперів сягає 37 штук при номінальній вартості одного паперу - 4,9 тис. грн. Також дружина є кінцевим бенефіціаром приватного підприємства "Івас", за який Ольга Романчук отримала  53,4 тис. грн. 

У доходах Станіслава Юрійовича вказаний також Територіальний відділ освіти, молоді та спорту Ленінського району управління освіти і науки молоді та спорту Запорізької міської ради. Загальний дохід, разом із матеріальною допомогою, становить майже 300 тис. грн.

Та це ще не все. Родина Романчуків зберігає на банківських рахунках 150 тис. грн, 3,2 тис. євро та 9,9 тис. доларів. Також сім'я має чотири відкриті рахунки у Приватбанку та ОТП Банку.

Чи стане Станіслав Романчук помічником запорізького мера - невідомо. Ми продовжимо слідкувати за розвитком подій та інформуватимемо вас.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі