Хто рветься до «годівниці» капбудівництва ЗОДА?

Хто рветься до «годівниці» капбудівництва ЗОДА?

Департамент капітального будівництва Запорізької облдержадміністрації – споконвіку був ласим шматком для заробітку грошей високопосадовцям. Там тобі й «договорняки», які породжують корупційні схеми, та «всі серед своїх».

Саме тут можна побачити надвисоку зарплатню (до 41 тис. грн), оскільки співробітники - колишні спеціалісти комерційних структур й вони не готові працювати за «копійки».

Саме тут призначають на посаду директора Департаменту, який має високі корупційні ризики.

І саме тут можуть «взяти на роботу» співробітників, які знаходяться в близькому контакті з начальством.

Так, свою кандидатуру на посаду завідувача сектору Департаменту капітального будівництва Запорізької обласної державної адміністрації Шмалько Олександр Анатолійович.

До цього був керівником відділу «Управління стратегічних розслідувань в Запорізькій області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України».

Пан Шмалько є одним із засновників ТОВ «Ядро логістік», яке займається оптовою торгівлею продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами.

Цікавим моментом у декларації Шмалька є пункт «Об'єкти незавершеного будівництва», де посадовець вказує, що дружина Шмалько Юлія орендує об’єкт незавершеного будівництва у Товаристві Човновласників «НЕПТУН-11».

У системі електронного майданчика «Opendatabot» дізнаємось, що директором у вищевказаному товаристві (до слова, податковий борг у підприємства 86 250 грн)  є Ярош Віктор Олександрович. Так, саме він очолює Департамент капітального будівництва і саме на сайті відомства вказано, що у них пустує посада заступника директора Департаменту.

 

Про розвиток подій – розповімо в подальших публікаціях.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі