"Хто стане прокурором?", вартість площі Фестивальної та спорткар у борг: підсумки дня

'Хто стане прокурором?', вартість площі Фестивальної та спорткар у борг: підсумки дня

Найголовніше за 13 лютого

Вартість реконструкції площі Фестивальної збільшено на 15 мільйонів

Ми вже розповідали про те, що Департамент капітального будівництва Запорізької обласної державної адміністрації оголосив тендер на ремонт площі Фестивальної, вартістю 120 мільйонів гривень, строк виконання робіт 09 березня 2020  —  28 лютого 2021. Але відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 04.02.2020  № 41 «Про затвердження проєктно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція площі Фестивальної в м. Запоріжжі» (коригування)» затверджені дещо інші техніко-економічні показники. Більше тут.

Хто претендує на посаду прокурора в антикорупційній структурі Запоріжжя?

Сьогодні ,редакція видання "Факти Запоріжжя" хоче розповісти про кандидатів, які претендують на зайняття надважливої посади прокурора в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі у Запоріжжі. Більше тут.

Голова райради на Запоріжжі придбав спорткар, але гроші "позичив"

Голова Василівської районної ради Денис Калінін 9 лютого подав до НАЗК два повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, перше про отримання 7 лютого позики від Діденко Дмитра Ілліча у розмірі 75 000 грн, а друге про придбання 8 лютого  позашляховика Mitsubishi Outlander Sport, 2014 року випуску, вартістю 230 400 грн. Більше тут.

Спроможні громади: чим відзначаються ОТГ Запорізької області?

Процес децентралізації в Україні розпочався не так давно, проте за кілька років органи місцевого самоврядування встигли показати неабиякі результати своєї роботи. Саме з метою презентації своїх досягнень до Запоріжжя завітали голови об'єднаних територіальних громад області. І результати роботи дійсно гідні уваги. Більше тут.

Запорізька область потрапила у ТОП прозорості міст

Громадська організація Transparent cities провела дослідження прозорості 100 міст України. За результатами Запорізька область опинилась у середній ланці. Більше тут.

Кіно вихідного дня: кінострічки, які вийшли в прокат у запорізьких кінотеатрах

Вже завтра усі святкуватимуть найромантичніше свято року – День всіх закоханих. Чудовий варіант провести святковий вечір – піти з коханою людиною у кіно. А що пропонують глядачам запорізькі кінотеатри зараз розкажемо детальніше. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі