Хто винен у відсутності опалення у сотнях запорізьких будинків?

Хто винен у відсутності опалення у сотнях запорізьких будинків?

Понад тиждень тому в Запоріжжі стартував опалювальний сезон, але мешканці 300 будинків досі не можуть дочекатися тепла. Так, хто винен у тому, що запоріжани й досі не отримують тепла?

В цьому питанні розбирались журналісти видання "Факти Запоріжжя".

За нашими даними, у ПП "Міські теплові мережі" підкреслюють, що однією з важливих умов подачі тепла залишається наявність Акту готовності до роботи в опалювальний сезон, який є частиною паспорту готовності будинку до подачі опалення. Наразі мешканці 300 запорізьких будинків залишаються без тепла.

Це є зоною відповідальності безпосередньо мера міста Володимира Буряка, але нормативні документи виписані так, що НАК "Нафтогаз" має право скасувати подачу газу у зв'язку із заборгованістю. Борг населення сягає мільярдів. Але це замкнуте коло може розірвати очільник ЗОДА Віталій Туринок. Втім, це потребує менеджерських навичок, губернатору необхідно вміти домовлятися з "Нафтогазом" і шукати джерела сплачування за газ, у тому числі проводити заходи з підвищення рівня сплати населення за спожите тепло та гарячу воду.

Провина лежить як на мерові, так і на губернаторові. У свою чергу, міський голова повинен організовувати роботу, а губернатор — вміти домовлятись, налагоджувати контакти. Тим більше, що деякі заступники Віталія Туринка — його близькі люди

Ми намагались зв'язатись з директором Департаменту житлово-комунального господарства та керівництва ЗОДА Віталієм Литвиненком, однак через свою заклопотаність пан чиновник, так і не зміг пояснити: де ж тепло? Адже котельні запустили ще два тижні тому.

Сподіваємось, що невдовзі запоріжани отримують довгоочікуваний подарунок у вигляді тепла в батареях...

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі