Хто врятує Запоріжжя від амброзії?

Хто врятує Запоріжжя від амброзії?

На сьогодні стоїть рубом питання для всіх алергіків Запоріжжя – сезонна загостреність на пилок амброзії. Це алергія, яка поширюється та збільшується щороку та  особливо небезпечна  у промислових  містах.  Про те, що цьогоріч у Запоріжжі зірвали програму по боротьбі з карантинними рослинами ми вже писали.  

Втім, для запоріжан була донесена зовсім інша інформація від «крепкіх хозяйственников». Так, у  виданні «Запорізька Січ» вийшла публікація про те, що неякісна обробка амброзії біля річища річки Суха Московка не прийнята, а з власних джерел нам стало відомо,  що договору з підрядною організацією «Запоріжжя комунальне» на стадії розірвання.

Водночас заступник  голови  Олексанрівської району Олександр Норіженко  у виданні «Запорізька січ» стверджує, що: «Місцева влада вирішила обробити цю територію (біля річки – ред.) хімічною сумішшю. І практика показує, що після оброби в цих місцях амброзія не з‘являється».  Але  на останній  робочій групі по боротьбі із карантинними рослинами радник мера Валерій Еделєв наголосив, що обробка неякісна, прийняти таке не можливо, документи на засіб «Амбромаг» не дійсні,  після себе ця хімічна суміш залишає випалену рослинність, окрім амброзії.

Громадська організація «Справжні дії» не залишилася осторонь та вирішила перевірити Олександрівський район міста, завітавши на дитячі майданчики. 

«Байдужість влади вражає. Це неприпустимо та на грані дозволенного. Сьогодні діти, які ще не страждають на алергію  знаходяться в зоні ризику. Бездієва боротьба з небезпечним бур‘яном для заступника мера Валерія Еделєва  та голови Олександрівського району як якась гра», -  наголошує Олексій Солодовник,  громадський діяч.

«Так, поруч з дітьми на небезпечній відстані хащі  карантинного бур‘яну  і все це коїться у центрі міста. Поруч парк Студентів, де обіцяна владою -  «Територія без амброзії». І поки нам «замилюють очі» перед прийдешніми виборами боротьбою з цим небезпечним алергеном, реальна концентрація його пилку зростає, а дитячі майданчики та амброзія поблизу них несуть небезпеку здоров‘ю містян», - підкреслив член ГО «Справжні дії».

Редакція «Факти Запоріжжя» та громадська  організація «Справжні дії»  й надалі буде стежити за перебігом подій, щоб #ЗНОВУВКРАЛИ на амброзії Запоріжжя стало неможливим!

Заплановані адреси обробки  у місті тут. Якщо ви виявили невідповідність, телефонуйте на гарячу лінію за телефоном 0 800 302 700 / 096 693 69 08 ГО «Справжні дії»!

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі