Хто займе крісло губернатора Запорізької області, дорогі пікапи чиновників, "моторсічовець" фінансував ДНР: підсумки дня

Хто займе крісло губернатора Запорізької області, дорогі пікапи чиновників, 'моторсічовець' фінансував ДНР: підсумки дня

Про найголовніше!

Стало відомо прізвище нового очільника області: і він – не із Запоріжжя

Сьогодні, 21 серпня, Президент Зеленський вніс на узгодження Кабміну кандидата на посаду очільника Запорізької облдержадміністрації. Ним виявився Туринок Віталій Вікторович (ред., - власник «Рівненського домобудівного комбінату»). Читайте.

Запорізькі чиновники проведуть тест-драйв по запорізькій автомагістралі, але після ремонту Ford Ranger за 100 000 грн

Місяць потому місцеві ЗМІ повідомили, що Державне підприємство «Місцеві дороги Запорізької області»  19 липня уклало угоду з КП "Автогосподарство" на оренду легкового автомобіля Ford Ranger 2017 року випуску, вартістю 100 тис. грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель "Прозоро".

В продовження теми повідомляємо, що ДП підприємство «Місцеві дороги Запорізької області»  15 серпня уклало угоду з ТОВ «АВТО-ІМПУЛЬС» на сервісне технічне обслуговування та поточний ремонт зазначеного автомобіля, вартістю 100 000 грн. Читайте.

Топ-менеджера «Мотор Січі» затримали за підозру у фінансуванні ДНР

Маріупольський суд затримав директора підприємства за підозру у фінансуванні ДНР. Зазначається, що Олександр Недашковський має лише п’ять днів на подачу апеляції.

Сніжнянський машинобудівний завод знаходиться на окупованій території. За даними слідства, у 2015 році керівники підприємства передали у бюджет ДНР близько 5,5 млн грн. Частина цих грошей була витрачена на діяльність незаконних військових сил. Читайте.

На Центральному пляжі Запоріжжя виявлено небезпечного збудника хвороби

На Центральному пляжі Запоріжжя купатися зараз не дуже й безпечно: за результатами проведення санітарно-мікробіологічного контролю у грунті та воді пляжу виявлено небезпечну бацилу – вірулентну кишкову паличку. Читайте.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі