Ігнорування голови Кушугумської громади: як вирішиться доля потенційної ОТГ?

Ігнорування голови Кушугумської громади: як вирішиться доля потенційної ОТГ?

Питання укрупнення обласних центрів особливо хвилює представників територіальних громад, а також сіл і селищ, які не знаходяться у складі ОТГ. Таким досі залишається с. Балабине, але провина далеко не у селищній владі.

Як відомо, голова Кушугумської селищної ради Запорізького району Галина Загребельна саботує створення об’єднаної територіальної громади, до якої мало б увійти і с. Балабине. За словами селищного голови Володимира Сосуновського, гальмування проблеми об'єднання триває протягом п'яти років. Однак за цим стоять деякі представники Запорізької облради.

У зв'язку з процедурою укрупнення обласних центрів, створення ОТГ стає необхідним для спрощення подальшого керування устроєм у населених пунктах. Голова с. Балабине звернувся до Галини Загребельної з пропозицією об'єднатися в ОТГ разом із Малокатеринівкою. Очільниця Кушугумської селищної ради прийняла пропозицію, але так і не доручила провести процедуру. До слова, Галина Загребельна вже не вперше ігнорує прохання Володимира Сергійовича.

Зазначимо, що присутність Кушугуму в ОТГ обов'язкова, адже для об'єднання Балабине з Малокатеринівкою немає прилягаючої території.

10-го січня на чолі з керівницею апарату ЗОДА Зінаїдою Бойко відбулись слухання. Було представлено перспективний план об'єднання ОТГ. За результатами засідання, Балабине, Малокатеринівка, Кушугум і Новоолександрівська громада можуть стати одним цілим. Проте наразі невідомо, де розташовуватиметься центр громади - у Новоолександрівську чи Кушугумі.

Остаточне вирішення цього питання знову перенесли. 23 січня представники ЗОДА збираються з візитом до Києва, де буде обговорено проблемне питання територіального устрою.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі