Викривачі корупції, дорогий ремонт колектора та запорізький "символ молодості": підсумки дня

Викривачі корупції, дорогий ремонт колектора та запорізький 'символ молодості': підсумки дня

Найголовніше за 14 січня

Оголошено новий тендер на ремонт колектора у Бердянську

Ми вже неодноразово повідомляли про ситуацію на каналізаційному колекторі. Майже рік тому на магістральному каналізаційному колекторі сталась аварія, яка дестабілізувала все місто, залишивши бердянців без водопостачання. Тоді була паралізована робота всієї каналізаційної системи. Люди набирали воду з моря, рятувальники організували підвезення води, а комунальники змонтували тимчасовий вузол перекачування стоків. У 2017-2018 роках на капітальний ремонт бердянського колектора вже виділялися кошти, про це видання «Факти Запоріжжя» повідомляло у раніше опублікованих матеріалах. Але як було витрачено кошти - невідомо. На сесії Запорізької обласної ради, що відбулась 12 грудня, з екологічного фонду обласного бюджету виділено 8,8 млн грн. Більше тут.

Запорізька міська рада п'ять років вирішує чи давати землю під забудову аптеки

За рішенням суду, Запорізька міська рада "протиправно діяла", оскільки впродовж п'яти років рішення про передачу земельної ділянки фірмі так і не було прийнято. Зараз місцева влада готується оскаржити рішення суду. Більше тут.

"Символ молодості": як запоріжани пропонують реставрувати покинуту будівлю? (відео)

Колись це був популярний запорізький заклад - ресторан "Росія" або, як його називає старше покоління, "символ молодості". Приблизно тисяча посадкових місць, атмосфера свята і шалений попит. У 90-ті роки "золотий час" закладу завершився - його приватизували. Та з подальшою експлуатацією так і не склалось. Будівля стала хіба що притулком для безхатченків. Більше тут.

Хто такі викривачі: пояснює НАЗК

1 січня 2020 року набув чинності Закон «Про внесення змін до закону України «Про запобігання корупції» щодо викривачів корупції». Національне агентство з питань запобігання корупції підготувало відповіді на найбільш поширені запитання про викривачів корупції, гарантії захисту їх трудових прав та умови отримання винагороди викривачем.  Хто такий викривач?. Більше тут.

В автобусах Запоріжжя з’являться кондиціонери

Приємна новина для тих? хто користується муніципальним транспортом Запоріжжя: мерія планує встановити кондиціонери у міських автобусах. Інформація про проведення відповідного тендеру з’явилась на веб-порталі Prozzoro. Більше тут. 

Екоподаток у Запорізькій області збільшився на 73 мільйони гривень

Надходження екологічного податку в Запорізькому регіоні за 2019 рік склали 365 000 000 гривень. Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС в Запорізькій області Руслан Рачинський, в порівнянні з 2018 роком підприємства збільшили відрахування на 72,8 мільйона. Більше тут. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі