Гірлянда замість еколабораторії, петиція від запорізьких активістів та нові очільники РДА: підсумки дня

Гірлянда замість еколабораторії, петиція від запорізьких активістів та нові очільники РДА: підсумки дня

Найголовніше за 15 листопада

Запорізька влада пропонує містянам не дихати, а насолоджуватись дорогою ілюмінацією

Міська рада пропонує запоріжанам глибоко вдихнути, адже більше мільйону планують витратити на новорічні гірлянди. Про це сьогоднішня наша історія…Два тижні потому ми розповідали що депутати Запорізької міської ради проголосували за виділення 576 тисяч гривень лабораторному центру на роботу мобільної еколабораторії. Лабораторія, яка вирішить низку болючих питань, у тому числі допоможе з’ясувати, хто отруює місцевих мешканців вже майже рік просто стоїть у гаражі. Більше тут.

Петицію від запорізьких активістів розгляне Верховна Рада

З 19 серпня по 17 листопада на сайті ГО «Справжні дії»  тривав збір підписів під петицією «Про деякі питання стосовно Закону України «Про відходи» та недопущення створення Державного агентства України з питань управління відходами».

Ініціатор петиції, заступник голови ГО «Справжні дії» Кисельов Максим Миколайович, пояснює недоцільність створення нового контролюючого органу —  Державного агентства України з питань управління відходами. Оскільки, це потягне за собою створення регіональних та місцевих управлінь, тобто це створить додаткове навантаження на бюджет та бюрократизацію. Функції  контролю за дотриманням природоохоронного законодавства варто залишати за місцевими громадами.Більше тут.

Голова Запорізької області зник в невідомому напрямку після футбольного матчу?

Сьогодні, 15 листопада, представники "Запоріжсталь" очікували на приїзд голови Запорізької облдержадміністрації Віталія Туринка, де очікувалась зустріч з новим генеральним директором Мироненко Олександром Григоровичем. Однак, за нашими даними, пан очільник скасував свій візит на Комбінат.

Крім того, з поінформованих джерел нам стало відомо, що Віталій Вікторович зранку не з’явився на двох нарадах в облдержадміністрації.Більше тут.

Президент призначив нових очільників Запорізьких РДА

Сьогодні, на сайті президента України Володимира Зеленського, опублікували розпорядження щодо призначення нових голів Запорізьких РДА.Наша редакція вирішила ознайомитись із персоналіями майбутніх очільників. Більше тут.

День студента: Революційний символ держави

17 листопада світ відзначає Міжнародний день студента. Історія цього свята доволі революційна, та про це мало хто знає. Але випадки, коли студентський запал породжував історію, є і в Україні. Саме з молоді у 2013 році розпочався всім відомий Євромайдан, учасники якого оцінили роль студентів у революції.

Студентство – це молодість, найкреативніша частина суспільства та спільнота, яка нічого не боїться. Саме студенти йдуть у вогонь і в воду у прагненні зробити державу кращою. Саме в них живе революційних дух, «що тіло рве до бою». Мабуть, недаремно Міжнародний день студента започаткований на тлі протесту. Більше тут.

"Галерея звуку": Запорізьким музикантам презентували новинки легендарних брендів

У Запоріжжі сталася доволі рідкісна подія: музикантам і блогерам презентували новинки від легендарних брендів. Зокрема, було представлено цифрове фортепіано, робоча станція, навушники та обладнання для діджеїв. Фахівці не тільки розповіли про інструменти, але й провели майстер-клас по користуванню ними. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі