Інтерв'ю з Генадієм Касаєм, родинний бізнес Ревчука, відсутність фінансування мостів і наповнення міського бюджету: підсумки дня у Запоріжжі

Інтерв'ю з Генадієм Касаєм, родинний бізнес Ревчука, відсутність фінансування мостів і наповнення міського бюджету: підсумки дня у Запоріжжі

Про найголовніше 26 вересня.

Виконання обіцянки президента Зеленського запоріжцям під загрозою через недбальство обласної влади

У проєкті бюджету України на 2020 рік фінансування будівництва мостів через Дніпро у Запоріжжі не передбачене. Цю інформацію підтвердив народний депутат України від партії «Слуга народу» з Запоріжжя Сергій Штепа. (Читати)

«Головна наша задача - захистити вітчизняне виробництво»: інтерв’ю із запорізьким нардепом від партії «Слуга народу»

Політики щодня обіцяють українцям "золоті гори": забезпечення робочими місцями, якісними послугами, європейськими дорогами, низькими тарифами, лояльними цінами на продукти, гідною зарплатнею та пенсією. Проте, народ від порожніх обіцянок краще жити не стає. В "Актуальному інтерв’ю" ми запитаємо можновладців про те, що хвилює сьогодні суспільство. (Читати)

Всесвітній день моря: Дайджест найскандальніших новин про Азовське море

Азовське море – одна із жертв екологічної катастрофи, яка прийшла швидше, ніж очікувалось. Щороку режим солоності внутрішньої водойми дестабілізується за рахунок безповоротного вилучення річкового стоку та підвищення рівня забрудненості різноманітними відходами. Погіршення стану Азовського моря може викликати незворотні зміни, поки місцева влада відкладає питання стабілізації становища «на потім». (Читати)

Олег Ревчук і родинний бізнес: що приховує кандидат на посаду заступника голови Запорізької ОДА

Незабаром у голови Запорізької облдержадміністрації Віталія Туринка може з’явитися новий заступник, так само із бізнесової сфери. На зазначену посаду претендує чоловік депутатки Запорізької міської ради Ольги Ревчук – Олег Ревчук. На сайті НАЗК оприлюднена його декларація як кандидата на посаду. (Читати)

"Щоб не втратити зв’язок із собою, я пишу свої цілі та пріоритети", - інтерв'ю з громадською діячкою Ганною Островерхою

Ганна займається громадською діяльністю ще з перших курсів університету (2010-2011 роки). Дівчині завжди хотілося бути корисною і щось змінювати, адже ніхто за неї цього не зробить. Протягом тривалого часу Ганна була членом багатьох організацій і просто займалася волонтерством. Наразі дівчина має два проєкти – Ukraїner та GG Weekends. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі