Новий керівник СБУ у Запорізькій області, бажаний очільник ЗОДА, взаємовідносини чиновників та "дорожньої мафії": підсумки дня

Новий керівник СБУ у Запорізькій області, бажаний очільник ЗОДА, взаємовідносини чиновників та 'дорожньої мафії': підсумки дня

Найважливіше та найцікавіше за 22 серпня.

Сподівання запоріжців на прозорі призначення та місцеві еліти накрилися "мідним тазом"

Зокрема, виданню "Факти Запоріжжя" з інсайдерських джерел стало відомо, що  новий губернатор Віталій Туринок до Запоріжжя привіз свою рівненську команду: новий керівник СБУ та керівник поліції. Читайте.

Новообраний очільник Запорізької області за добу став найбажанішою персоною

Вчора, 21 серпня, Президент Зеленський вніс на узгодження Кабміну кандидата на посаду очільника Запорізької облдержадміністрації. Ним виявився Туринок Віталій Вікторович (ред., - власник «Рівненського домобудівного комбінату»). Читайте.

Взаємовідносини високопоставлених чиновників ЗОДА з "дорожньою мафією"

Останнім часом ряд ЗМІ опублікували низку публікацій про масштаби корупції в Службі доріг Запорізької області. Зокрема, це стосується наступних питань: будівництво мостових переходів у Запоріжжі (наприклад, розкрадання на них металоконструкцій за сприяння працівників САД); при ремонтах доріг державного значення та будівництві мостового переходу через р. Суха Балка; розкрадання ПММ для очищення доріг впродовж осінньо-зимового періоду - за фактом чого правоохоронці винесли ряд відомостей в ЄРДР. (Читати)

«Якщо б випала можливість переміститися у часі, я б відправилась до Америки 60-х років», – інтерв’ю зі співачкою Сашею Набоковою

Справжнє Запоріжжя - це зовсім не вулиці, проспекти, будівлі – а люди, які тут живуть. Ми доведемо, що ми непересічне, цікаве і неймовірно талановите місто. В центрі даного епізоду – інтерв'ю зі співачкою Сашею Набоковою. (Читати)

"Бути незалежним для мене - думати як я хочу": запорізький активіст розкрив свою формулу свободи (відео)

У День народження країни видання "Факти Запоріжжя" покаже людей, якими ми маємо пишатись. Вони - родом із Запоріжжя. Живуть та щодня роблять свій внесок у розвиток металургійного містечка. Читайте.

У Запоріжжі запустили унікальний проєкт з виготовлення музичних інструментів (фоторепортаж)

У новому артпросторі є експозиція етнічних музичних інструментів, своєрідний музей, який можна буде відвідати усім і навіть пограти на них, а люди, які мають музичні інструменти, які їм непотрібні, можуть подарувати їх музею. Про це повідомляє журналістка видання "Факти Запоріжжя". Читайте.

 

У Запоріжжі під час "години пік" почнуть працювати безкоштовні катерні перевезення

У Запоріжжі з метою розвантажити мости та автопереїзд через греблю ДніпроГЕСу під час ремонтних робіт між Правим та Лівим берегом будуть безкоштовно здійснюватися катерні перевезення – оплачувати їх будуть за рахунок міського бюджету. (Читати)

До Верховної Ради потрапили два запорізьких нардепи, підозрювані в корупції

Новообраний склад Верховної Ради налічує 92 депутатів, які можуть бути фігурантами корупційних справ. Про це повідомляє «Чесно». З цієї кількості 53 особи – нардепи попереднього скликання, а 39 членів ВР ніколи не були політиками. Зазначається, що двоє депутатів зі списку підозрюваних у корупції із Запорізькох області. (Читати)

Росіяни вирішили знищити український підводний човен, названий на честь Запоріжжя

Російські агресори готують до утилізації підводний човен "Запоріжжя", який вони захопили під час окупації Криму у 2014 році. Великий дизельний торпедний підводний човен "Запоріжжя" (U-001, проект 641) був єдиною субмариною у складі Військово-морського флоту України. (Читати)

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі