Із сигнальними ракетами та фаєрами: Запоріжани вийшли на мітинг проти "формули Штайнмаєра"

Із сигнальними ракетами та фаєрами: Запоріжани вийшли на мітинг проти 'формули Штайнмаєра'

Містяни черговий раз озвучили свої вимоги до української влади.

25 жовтня у Запоріжжі на площі Героїв відбувся мітинг проти підписання "формули Штайнмаєра". Містяни черговий раз озвучили свої вимоги до влади та сказали "Ні капітуляції". 

Сьогодні біля будівлі Запорізької ОДА зібралося кілька десятків містян із плакатами та національною символікою, щоб зачитати свої вимоги та домогтися від преставників місцевої та обласної влади розглянути ці вимоги під час чергових сесій. Як повідомляють у виданні "061", вимоги озвучив голова запорізького штабу "Національного корпусу" Максим Зайченко. 

Активісти вимагають ввести особливий статус для територій ОРДЛО та інших регіонів України, заборонити введення амністії для бойовиків, заборонити виведення українських військ з лінії розмежування та створення будь-яких недержавних воєнізованих формувань, а також заборонити проведення виборів до отримання повного контролю української території.

Після цього активісти запустили три червоні світлосигнальні ракети, як символ відмови від здачі своїх територій. Зазначається, що вимоги були вручені керівниці апарату ОДА Зінаїді Бойко та раднику голови області Володимиру Головешку.

Фото: "061".

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі