Жінкам Запорізької області присвоєно почесні звання

Жінкам Запорізької області присвоєно почесні звання

Сьогодні відбулося урочисте нагородження 14 жінок, яким надано почесне звання «Мати – героїня». Ці жінки з міст Токмак, Мелітополь, Бердянськ, Запоріжжя, Гуляйпільського та Пологівського районів.

Лави жінок, яким присвоєно вищу форму відзначення громадян за вагомий внесок у реалізацію державної політики з питань сім'ї, материнства і дитинства, самовіддане виховання та навчання дітей – почесне званням «Мати-героїня», поповнилися.

Так, Указом Президента України «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» за материнську самовідданість, народження та зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного, гармонійного розвитку звання України «Мати-героїня» присвоєно 14 багатодітним матерям із Запорізької області, які виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей. Загалом у цьому році 847 українських жінок України відзначено почесним звання «Мати-героїня».

У Запорізькій області почесне звання присвоєно: матері п'ятьох дітей Наталії Білик; матері п'ятьох дітей Тетяні Бобир з с. Новогригорівка Гуляйпільського району; матері п'ятьох дітей Оксані Долговенко з м. Мелітополь; матері шістьох дітей Вікторії Дужак з м. Токмак; матері сімох дітей Ірині Кайді з м. Бердянськ; матері п'ятьох дітей Ларисі Кущ з м. Пологи; матері п'ятьох дітей Вікторії Логвиненко з м. Запоріжжя; матері вісьмох дітей Анні Маркіній з м. Запоріжжя; матері п'ятьох дітей Тетяні Мищенко з с. Залізничне Гуляйпільського району; матері шістьох дітей Юлії Пісецькій з м. Запоріжжя; матері п'ятьох дітей Людмилі Хархардіній з м. Запоріжжя; матері сімох дітей Людмилі Чумак з м. Мелітополь; матері п'ятьох дітей Марині Шевчук з с. Новоселівка Пологівського району та матері п'ятьох дітей Ользі Шеховцовій з м. Запоріжжя.

Усім жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», відповідно до Закону України «Про державні нагороди України» виплачується винагорода в десятикратному розмірі прожиткового мінімуму року, в якому жінці  присвоєно почесне звання. Зокрема, у 2019 році ця сума становить 19 210 грн.

Загалом у нашій області почесне звання «Мати-героїня» було присвоєно 1593 жінкам.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі