Житло для дітей-сиріт, "провідні" забруднювачі Запоріжжя та робота радіоаматорів: підсумки дня

Житло для дітей-сиріт, 'провідні' забруднювачі Запоріжжя та робота радіоаматорів: підсумки дня

Найголовніше за 28 січня

Голова селищної ради на Запоріжжі придбав житло для дітей-сиріт за завищеною ціною

На початку січня поточного року Балабинська селищна рада Запорізького району в електронній системі Прозоро оприлюднила звіт про укладений договір щодо придбання соціального житла для дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа - житлового будинку (за адресою: вул. Станційна 12, смт Балабине Запорізького району Запорізької області), вартістю 340 000 грн. Більше тут.

Екоінспекція оштрафувала «провідного» забруднювача Запоріжжя

За повідомленням Державної екологічної інспекції у Запорізькій області, комунальне некомерційне підприємство «Міська лікарня №6» Запорізької міської ради сплатить 15 тис. грн збитків заподіяних державі внаслідок порушення Закону України "Про охорону атмосферного повітря". Більше тут.

За викиди шкідливих речовин без дозволу - меблева фірма сплатила понад 300 тис. грн

Державна екологічна інспекція у Запорізькій області продовжує інформувати про свою успішну діяльність. Як повідомляє офіційний веб-портал Інспекції, ТОВ «Cтімекс», основним видом діяльності якого є виготовлення меблів, сплатило 364,4 тис. грн відшкодування збитків за порушення природоохоронного законодавства. Більше тут.

Запорізького депутата, що підтримав ярмарок біля цирку, виключили з адмінкомісії

Пояснювальна записка до проєкту рішення, оприлюднена на сайті міськради, свідчить про те, що запорізького депутата виключили з адмінкомісії через підтримання ярмарку біля цирку. 27 січня під час засідання виконкому Запорізької міської ради депутата фракції БПП Олександра Кобзарюка було виключено з адмінкомісії. Рішення прийняли без голосування. Більше тут.

Перший заступник голови ЗОДА пояснив скорочення видатків бюджетникам (відео)

Перший заступник голови Запорізької ОДА пояснив свій лист, що свідчить про скорочення платежів на видатки премій та стимулюючих виплат. Про це Іван Федоров повідомив під час брифінгу. Більше тут.

"Мандрівка світом, не виходячи з дому": як працюють радіоаматори Запоріжжя? (відео)

Радіоаматори - це люди, які мають позивний, та за допомогою саморобного або фабричного обладнання, проводять радіозв’язок з такими ж аматорами з усього світу. Це потужний рух, який охоплює увесь світ. За даними 2017-го року, у світі налічується близько 3-х мільйонів радіолюбителів. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі