Життя не навчило: у запорізькому "Дубовому гаю" помітили несправні атракціони

Життя не навчило: у запорізькому 'Дубовому гаю' помітили несправні атракціони

Близько трьох місяців тому навколо запорізького "Дубового гаю" виник конфлікт. На 8-річну дівчинку впала статуя ведмедя, внаслідок чого постраждала загинула. Однак це не навчило дирекцію парку, на території якого знову помітили порушення.

Так, місцевий активіст оприлюднив на своїй сторінці у соціальній мережі світлини несправної гойдалки. Атракціон знаходиться в аварійному стані, проте керівництво парку не вживає заходів щодо обмеження його користування.

Очевидно, випадок із загибеллю дівчинки нічому не навчив дирекцію парку.

Нагадаємо, що директор парку Олег Комаренко звільнився з місця роботи до результатів службового розслідування. Про звільнення керівника повідомляв сам міський голова Володимир Буряк. 

Як зазначили у прокуратурі Запорізької області, надати детальну інформацію про хід розслідування вони не можуть через таємницю слідства. Крім того, раніше підозру вручили заступнику вже ексдиректора парку Геннадію Миш'якову. Однак, справу зі статтею про службову халатність перекваліфікували в порушення правил експлуатації об'єктів. Сам заступник голови наголошував на тому, що підписував документи після інциденту під тиском Комаренка.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі