Журналістка Яніна Соколова презентувала мультимедійний проєкт у Запоріжжі

Журналістка Яніна Соколова презентувала мультимедійний проєкт у Запоріжжі

У рамках Форуму лідерів думок, який відбувся 2 листопада, до Запоріжжя завітала журналістка Яніна Соколова. Телеведуча розповіла про успіх програми «Вечір з Яніною Соколовою» та анонсувала вихід мультимедійного проєкту «Я, Ніна», який має на меті змінити ставлення соціуму до онкохворих та хворих на рак до самих себе.

За словами журналістки, 1  листопада проєкту «Вечір з Яніною Соколовою» виповнився рік. В ефірі шоу телеведуча дивиться російські новини і намагається зрозуміти їх. Все, що відбувається у випусках програми, має ефект атракціону. Яніна Соколова зазначила, що її діяльність підтримують українські солдати, у зв’язку з чим народжується так званий інформаційний фронт.

Як і Роман Скрипін, телеведуча наголосили на важливості донейтів (пожертвувань), адже знайти спонсорів для подібних проєктів вкрай важко. На роботу чотирнадцяти чоловік команди необхідно щомісяця витрачати 4,5 тисяч доларів. Зокрема, для отримання коштів на розвиток програми було створено тематичний мерч.

«Я, Ніна» - це мультимедійний проєкт, який складається з фільму, книги та кліпу гурту «Друга ріка». Він спрямований на зміну ставлення соціуму до онкохворих та хворих на рак до самих себе. Учасники проєкту активно боряться за поширення паліативної медицини в Україні та доступ до канабісу у лікарських цілях, а також організовують збір крові та волосся для онкохворих людей.

Наразі для виходу фільму триває пошук додаткового фінансування від Державного агентства України з питань кіно. Під час зустрічі Яніна Соколова показала тізер, який викликав бурю овацій.

Журналістка охоче погодилася відповісти на питання запоріжан. Зокрема, вона розповіла про свою любов до магічного театру ім. Магара, яку почала відчувати ще з університетських років. Також Яніна Соколова повідомила про свою участь у проєкті Ukraїner, який вийде на екрани вже наприкінці листопада.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі