Кабінет Міністрів змінив схему виплат по безробіттю

Кабінет Міністрів змінив схему виплат по безробіттю

В Україні збільшили розмір Фонду державного соціального страхування на 500 мільйонів. Таке рішення прийнято з метою підтримки безробітних у державі.

Про це повідомили у пресслужбі Кабінету Міністрів.

Окрім збільшення розміру Фонду, Уряд змінив схему виплат по безробіттю.  Відповідно до урядової постанови, на період дії карантину уряд змінив схему нарахування виплат по безробіттю: такі виплати перераховуватимуть у перший день реєстрації безробітного у службі зайнятості. Раніше їх здійснювали на сьомий день після реєстрації.
 
«Особі відразу надаватиметься статус безробітного без необхідності протягом 7-ми днів відвідувати співбесіди з роботодавцями. В цей період співробітники служби зайнятості будуть підбирати можливі варіанти підходящої роботи, формуватимуть комплекс заходів, які мають вжити кар’єрний радник та особисто зареєстрований безробітний, для працевлаштування або здійснення іншого виду зайнятості», — зазначається в повідомленні.

Варто відмітити, що держава надаватиме людині офіційний статус безробітного одразу після подання нею заяви до служби зайнятості.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі