Кабмін призначив нового очільника Нацполіції

Кабмін призначив нового очільника Нацполіції

Сьогодні, 25 вересня, Кабмін призначив нового голову Національної поліції. Ним виявився Ігор Клименко.

Про це повідомили в прес-службі Міністерства внутрішніх справ України.

"Для мене честь очолити найбільший правоохоронний орган — Національну поліцію України. Водночас, розумію надміру відповідальні і важливість цієї посади", - зауважив Клименко.

Нагадаємо, 24 вересня попередній керівник Нацполіції Князєв подав у відставку:

"Я прийняв рішення подати у відставку. Щойно повернувся, передавши міністру заяву про звільнення мене з посади. Вважаю, що це крок голови поліції європейської держави. Час прийшов. Честь маю".

Нагадаємо, 18 вересня Сергій Князєв представив особовому складу нового керівника поліції Запорізької області Миколу Лушпієнка (з Сумщини).

Микола Лушпієнко народився в селі Жуляни Київської області. Закінчивши Національну академію внутрішніх справ України, отримав диплом юриста-правознавця. Роботу в правоохоронних органах розпочав у 1987 році на посаді міліціонера патрульно-постово служби УВС України. Згодом Микола Лушнієнко закінчив Львівську школу міліції, після якої працював у київському кримінальному розшуку. У 1996 році очолив Васильківський відділ УБОЗ ГУМВС України в Київській області, а з наступного року став старшим оперуповноваженим відділення ГУБОЗ МВС України.

Попрацювавши деякий час заступником начальника управління карного розшуку ГУМВС України, правоохоронець очолив управління. З 2006 року обіймав посаду начальника кримінальної міліції у Житомирській області. Після цього він став заступником начальника УБОЗ України. З квітня 2009 року Лушпієнко очолив УБОЗ у Криму, допоки його не призначили начальником УМВС у Черкаській області. Через рік поліцейський звільниквся з ОВС, ставши радником Міністра внутрішніх справ. З 2016, як вже відомо, він очолив Національну поліцію Сумської області. 

Згідно з декларацією, Микола Лушнієнко має неабиякі статки. Правоохоронець володіє місцем для паркування площею 12,5 м2 та легковим автомобілем Infiniti QX56. Крім того, Лушпієнко зберігає 53000 доларів і 217000 гривень у готівці. Натомість власного житла у нового очільника поліції немає.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі