Кабмін пропонує надавати кредити малому бізнесу, який постраждав від коронавірусу

Кабмін пропонує надавати кредити малому бізнесу, який постраждав від коронавірусу

Уряд України закінчує роботу над програмою підтримки малого бізнесу, який надасть змогу зберегти власний бізнес громадянам та не скорочувати надані робочі місця. Про це повідомили у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Загалом уряд готує для підтримки дві програми: одна з них 5-7-9», яка вже існує, однак до неї внесуть зміни.

Раніше, кредити під 5-7-9% річних уряд планував видавати українцям, які створюють новий бізнес. Наразі її поширять також  на тих підприємців, які постраждали від кризи та карантину. Так, під 5% річних пропонуватимуть брати кредити для рефінансування наявних банківських позик.

«Перша програма, що передбачає компенсацію відсоткової ставки по кредитах тим підприємствам, які збережуть робочі місця, буде запущена вже з наступного тижня. Програми будуть працювати не лише під час карантину. Вони будуть продовжені й після для підтримки бізнесу та економіки в цілому», — повідомили у Мінекономіки.

Наразі, для бізнесу податкові канікули, при сплаті єдиного соціального внеску та низки земельних податків, скасували перевірки бізнесу та відтермінували обов'язкове використання касових апаратів.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі