Кадрова політика ексчиновника Запорізької області може закінчитися кримінальним провадженням

Кадрова політика ексчиновника Запорізької області може закінчитися кримінальним провадженням

Неправильна кадрова політика може завершитись кримінальним провадженням?

Нещодавно ми розповідали про кадрові "прийоми" голови Запорізької ОДА Віталія Туринка, які він застосовує під час підбору кандидатів на посади голів РДА.

Сьогодні ми розкажемо про наслідки неправильної кадрової політики іншого впливового ексчиновника Запорізької області.

Нагадаємо, 13 вересня активісти та підприємці Запоріжжя салютом відзначили звільнення Валерія Романова з посади прокурора Запорізької області. Прокурора звинувачували у  бездіяльності, замовних кримінальних провадженнях, «кришуванні» наркоторгівлі, ігрових залів і т. д., але проблеми із законом у Валерія Петровича розпочалися з зовсім іншої причини.

На даний час, як нам стало відомо, відносно Валерія Романова слідчими Другого слідчого відділу слідчого управління Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого в Мелітополі, здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні ЄРДР № 62019080000000204 від 16.05.2019, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.172, ч.1 ст.364 КК України.

З матеріалів справи: 16.11.2016 р. наказом № 312 ц прокурор Запорізької області Романов Валерій Петрович призначив на посаду начальника слідчого відділу управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури Запорізької області Гагача Віталія Анатолійовича. При цьому під час призначення на зазначену вище посаду Гагача В.А., Романовим В.П. було умисно з особистих мотивів порушено переважне право Гриценко Дениса Володимировича на зайняття посади начальника слідчого відділу управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури Запорізької області.

07.03.2017 прокурор Запорізької області Романов Валерій Петрович видав наказ № 121 ц, яким незаконно звільнив Гриценко Дениса Володимировича з посади начальника слідчого відділу прокуратури Запорізької області та з органів прокуратури Запорізької області у зв`язку зі скороченням кількості прокурорів органу прокуратури.

На даний час слідчими ДБР отримано дозвіл на тимчасовий доступ до документів, які на даний час перебувають у володінні прокуратури Запорізької області, що розташована за адресою: вулиця Матросова, 29-а, місто Запоріжжя, 69057, з можливістю вилучення належним чином завірених їх копій.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі