Кадрова політика Туринка, ігнор запорізької влади, зарплатня чиновників: підсумки дня

Кадрова політика Туринка, ігнор запорізької влади, зарплатня чиновників: підсумки дня

Про найголовніше 29 жовтня.

Кадрова політика ексчиновника Запорізької області може закінчитися кримінальним провадженням

Нещодавно ми розповідали про кадрові "прийоми" голови Запорізької ОДА Віталія Туринка, які він застосовує під час підбору кандидатів на посади голів РДА. Сьогодні ми розкажемо про наслідки неправильної кадрової політики іншого впливового ексчиновника Запорізької області. (Читати)

Байдужість вбиває: запорізька влада ігнорує райони

Відповідно до ст.119 Конституції України ст.2 ЗУ «Про місцеві державні адміністрації» держвідомства на відповідній території забезпечують взаємодію з органами місцевого самоврядування. Відповідно до цього, виконавчий комітет Кам’янсько-Дніпровської міської ради надіслав звернення до голови Запорізької ОДА з проханням допомоги у розв'язанні гострої проблеми підтоплення ґрунтовими водами територій Кам’янсько-Дніпровської міської об’єднаної територіальної громади. (Читати)

Не(доступне) житло: як запоріжани залишилися без даху над головою

Журналісти видання «Факти Запоріжжя» продовжують висвітлювати проблему, яка склалась навколо учасників програми «Доступне житло». Два тижні пройшло, як  ми почали розбиратись в даній ситуації, та поки  справа не зрушилася з мертвої точки. Ні органи місцевої, ні обласної ради наразі ніяк не вплинули на ситуацію, і аж ніяк не допомогли людям. (Читати)

День боротьби з інсультом: коментар запорізького лікаря-невролога (відео)

Щорічно 29 жовтня у всьому світі відзначається Всесвітній день боротьби з інсультом. Розуміючи тяжкі наслідки захворювання та важливість запобігання судинним катастрофам, ми вирішили присвятити увагу цьому дню. Детально про способи розпізнавання інсульту та заходи щодо запобігання захворювання розповів лікар-невролог клініки "Мотор-Січ" Дмитро Дац. (Читати)

Дайджест: Скільки отримують голови департаментів Запорізької ОДА?

Журналісти видання «Факти Запоріжжя» почали аналізувати заробітну плату керівників та заступників Запорізької облдержадміністрації. Місцевих мешканців обурили розміри зарплатні чиновників, адже прожиткового мінімуму пересічного запоріжця не вистачає для повноцінного життя. На цей раз представляємо вашій увазі заробітну плату та премії, які отримали керівники департаментів ЗОДА за вересень 2019 року. (Читати)

Високошвидкісний мобільний Інтернет стане доступним у 90% населених пунктів України

29 жовтня український Уряд підписав меморандум з чотирма мобільними операторами. За умовами спільної роботи, високошвидкісний мобільний Інтернет стане доступним у 90% населених пунктів України протягом двох років. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.  (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі