Кадрове "очищення", зміни для держслужбовців, розорення заповідного фонду та депутатська зарплатня: підсумки дня у Запоріжжі

Кадрове 'очищення', зміни для держслужбовців, розорення заповідного фонду та депутатська зарплатня: підсумки дня у Запоріжжі

Про найголовніше 4 вересня.

 На Запоріжжі зафіксовано кричущий факт: розорення земель природно-заповідного фонду

У Приазовському районі Запорізької області працівниками державної природоохоронної служби Національного природного парку «Приазовський» під час патрулювання території виявлено непоодинокі кричущі факти грубого порушення природоохоронного законодавства. (Читати)

Наказ Зеленського: провести кадрове "очищення" запорізьких держорганів

Президент Зеленський дав команду розпочати кадрове перезавантаження шести держструктур, які він вважає найбільш корупційними. Про це він сповістив на нараді в Офісі президента 2 вересня. Йдеться про наступні органи: Держгеокадастр, Держгеонадра, Держархбудінспекція, Держекоінспекція, Укртрансбезпека та Укравтодор. (Читати)

Істотні зміни для держслужбовців: Комісія з питань вищого корпусу державної служби (№1)

У Верховній Раді України зареєстрований законопроєкт №1066. Його авторами є нардепи: Денис Малюсько, який обійняв посаду Міністра юстиції України, Владислав Криклій, Віталіі Безгин. (Читати)

Істотні зміни для держслужбовців: режим ліквідації (№2)

Суть документу у внесенні змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади. Цим законопроектом вносяться зміни до законів «Про центральні органи виконавчої влади», «Про Кабінет міністрів України», «Про державну службу», а також до низки інших нормативних актів, пов'язаних з діяльністю державних службовців. (Читати)

Зарплата в 100 тис. грн для депутата: про це заявив один з членів президентської партії

У партії "Слуга народу" повідомили, що зарплатня нардепа повинна бути 100 тисяч гривень. Таку думку має депутат Олександр Качура №48 в списку політсили. (Читати)

Взяли і зникли: голоси під петицією щодо перейменування вулиці в Запоріжжі випарувались

З сайту електронних петицій Запорізької мерії зникли підписи, які були залишені під петицією щодо перейменування вулиці Перемоги у Запоріжжі на честь голови проводу ОУН Степана Бандери. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі