Кадрові перестановки у Держекоінспекції: чи причетний до цього нардеп із Запоріжжя?

Кадрові перестановки у Держекоінспекції: чи причетний до цього нардеп із Запоріжжя?

У своєму інтерв’ю ексголова Державної екологічної інспекції  розповів про конфлікт з народним депутатом Євгеном Шевченко.  Виявляється, головний екоінспектор та народний депутат мали складні стосунки. 

Точніше, на початку Євген Шевченко намагався товаришувати з Єгором Фірсовим, пропонуючи своїх людей на посади в екоінспекцію. Однак, дружба не склалась, претендентів від народного депутата відхилили. Після чого і розпочався конфлікт.

За словами Єгора Фірсова: «Ця людина почала системно, щодня, кожного засідання фракції виступати проти мене на засіданні. Тобто приходив прем’єр-міністр – він тягнув руку і говорив про мене якісь нісенітниці. Приходила Буславець (т.в.о. Міністра енергетики та захисту довкілля України) – він тягнув руку і казав, що мене треба звільнити. Говорив про це президенту»

Єгор Фірсов припускає, що подібна ворожнеча може бути пов’язана з системними перевірками мережі заправних станцій Glusco.

Ми звернулись до помічника Шевченка Дмитра Ковальова з проханням прокоментувати заяву Єгора Фірсова. 

"Євген Володимирович дійсно був проти кадрової політики Фірсова, а також йому не подобалась діяльність чиновника на займаній посаді. Проте, народний депутат ніколи не робив речей, які б надалі вплинули на звільнення. Так, Євген Володимирович був не задоволений діяльністю Фірсова, але слова про те, що він просив когось звільнити - це відверта брехня. Такого факту не було, тому ми не коментуватимемо більше заяву колишнього голови Держекоінспекції", - повідомив Дмитро Ковальов.

Нагадаємо, 13 травня на засіданні Кабіміну було прийняте рішення про звільнення Єгора Фірсова з посади т.в.о. голови Держекоінспекції.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі