Кадрові перестановки в обласній прокуратурі: реструктизація в дії

Кадрові перестановки в обласній прокуратурі: реструктизація в дії

Прокуратура Запорізької області продовжує чекати на штатний розклад, який передбачає скорочення атестованих прокурорських посад до 56 одиниць. У зв'язку з цим на минулому тижні прокурором області Володимиром Калюгою було призначено лише одного начальника апарату та двох заступників.

Наразі "куратором" поліції призначено Сергія Спильника, який досі поєднує нову посаду з керівництвом профсоюзами. Однак нещодавно вищі судові інстанції відновили на посаді першого заступника прокурора Тараса Дяченка. Тому тепер цю посаду тимчасово обіймають дві людини.

У листопаді минулого році адміністративний суд відновив на посаді заступника прокурора Андрія Кудрявцева з виплатою компенсації за 5 років вимушеного прогулу. Проте ця ситуація досі знаходиться на стадії апеляцій чи виконання судового рішення.

Загалом архів судових рішень по запорізькій прокуратурі налічує чимало документів про незаконне звільнення посадовців у період керівництва попередньої влади. У зв'язку з цим мова йде про можливе відновлення Євгена Проценка на посаді заступника прокурора, який раніше потрапив під люстрацію. 

Ще однією злободенною проблемою співробітників прокуратури залишається житло. Попередні керівники "вибили" у місцевої влади службові квартири з подальшою приватизацією для членів своєї команди, які вже мають по декілька помешкань в інших регіонах країни. Як повідомляють у виданні "Прав.Да", немало таких апартаментів знаходиться у т.з. лермонтовському будинку, розташованого на одноіменній вулиці.

Представники прокурорської сфери пояснюють таку реструктуризацію можливістю позбавитись тих, хто не підтримує нову владу. З іншого боку, кадрові перестановки направлені на спробу конкретизувати сфери діяльності прокуратури з урахуванням створення в Україні нових структур, покликаних перемогти корупцію.

Чи можна назвати зміни у складі прокуратури реформою - сказати складно, адже скорочення співробітників не завжди гарантує підвищенняякості розслідувань та роботи загалом

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі