Кадрові репресії заступника голови Запорізької ОДА набувають нових форм (аудіо)

Кадрові репресії заступника голови Запорізької ОДА набувають нових форм (аудіо)

У розпорядженні видання «Факти Запоріжжя» опинився фрагмент аудіозапису наради, яку проводив заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Володимир Тарасенко з працівниками Департаменту капітального будівництва 18 жовтня 2019 року.

Представляємо стенограму запису:

Володимир Тарасенко: «Продолжаем без вашего руководителя, которого я заставил написать заявление. Ребята, смотрите еще раз сюда, пожалуйста, услыште меня внимательно! Если вы чего-то не понимаете, что происходит, то это очень плохо! Вы же работать все хотите, правильно? Все хотите работать на результат, наверное, каждый на свой».

 

Зауважимо, що Володимир Тарасенко перед трудовим колективом позиціонує звільнення Сергія Бєлевцова, як наслідок примусу з його боку. Очевидно, що пану заступнику, так хочеться вважати.

Вірогідно, що Сергій Бєлєвцов звільнився з Департаменту капітального будівництва Запорізької обласної державної адміністрації за власним бажанням. Таке рішення Бєлевцов прийняв після того, як Володимир Тарасенко дозволив собі використовувати ненормативну лексику в бік посадовця в присутності колег по службі.

Окремої уваги заслуговує відвертий тиск Володимира Тарасенка на працівників Департаменту КБ, маніпулювання питаннями подальшого проходження державної служби.

Редакція висловлює свою особисту думку про те, що відповідна поведінка заступника губернатора є неприпустимою та підлягає осудженню.

Вона не тільки прямо суперечить етичним нормам та загальним принципам порядності, яких має дотримуватись посадовець, але  і прямо порушує статтю 38 Конституції України, якою гарантуються  рівні права громадян доступу до державної служби, а також до служби в органах місцевого самоврядування.

Виявляється, слова Віталія Туринка про те, що простий курс - це порядність і чесність, які він декілька раз публічно промовив під час свого призначення на посаду, з дійсністю не мають нічого спільного, що яскраво демонструє поведінка його заступників.

Обраний курс точніше назвати кадровими репресіями та боротьбою з інакодумцями. Саме такий курс був у свій час обраний Йосифом Сталіним, коли той прийшов до влади. Чим це закінчилось – усім добре відомо.

У зв’язку з цим, закликаємо трудовий колектив Департаменту капітального будівництва Запорізької обласної державної адміністрації, інших працівників апарату не падати духом та пам’ятати, що в Україні діє принцип верховенства права.

Про порушення прав, свобод та законних інтересів працівників Запорізької обласної державної адміністрації просимо повідомляти на адресу редакції будь-яким зручним способом, в тому числі на умовах анонімності.

Справедливу реакцію та оцінку неправомірних дій гарантуємо.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі