Какое влияние оказывает Кривохатько на Вольнянск, что ценного задекларировал Самардак, тендерные махинации Запорожского центра молодежи: итоги дня

Какое влияние оказывает Кривохатько на Вольнянск, что ценного задекларировал Самардак, тендерные махинации Запорожского центра молодежи: итоги дня

Вільнянський район у полоні печалі: Кривохатько недоцільно використовує свій депутатський мандат?

Як не сумно усвідомлювати, але природа нашого щастя дуже прозаїчна, вірніше, хімічна. Відчуття безмежного задоволення – не що інше, як складний ланцюг біохімічних процесів. Керують ними особливі речовини – «гормони щастя». Наприклад, дехто шукає дану формулу в їжі, інші - в способі життя, в мистецтві.

А ось Вадим Кривохатько, напевно, отримує свою порцію щастя від безмежної  влади. Депутатський мандат та недоторканність стали для політикана безсумнівним інструментом для уникнення покарання за численні порушення законодавства, його оточенням, підконтрольними йому сільгосппідприємствами. Подібна інформація шириться в Інтернет-мережі.

Читайте: https://zp-fakty.net.ua/society/vilnyanskij-rajon-u-poloni-pechali-yak-krivohatko-nedotsilno-vikoristovue-mandat

Земельна ділянка та будинок на території лісогосподарства: запорізький чиновник оприлюднив е-декларацію

Час подачі е-декларацій спливає, тож поспішив оприлюднити свої статки і голова Запорізької обласної ради, Григорій Самардак.

Порівняно із минулорічним переліком нерухомості, цього року дружина чиновника декларує на одну земельну ділянку більше в смт. Кирилівка Якимівського району Запорізької області, загальна площа якої 285 м2.

Читайте: https://zp-fakty.net.ua/politics/sche-odna-zemelna-dilyanka-ta-budinok-na-teritorii-lisogospodarstva-zaporizkij-chinovnik-oprilyudniv-e-deklaratsiyu

Як поповнюються кишені посадовців: тендерні махінації Запорізького центру молоді

Раніше в ЗМІ повідомлялося про фінансові махінації при проведенні тендерів на послуги з ремонту будівлі КУ «Запорізький обласний центр молоді». На ремонт виділялося  5,7 млн. грн. бюджетних коштів. В публікаціях йшлося про ймовірне привласнення частини грошей посадовцями установи та Малого підприємства «ТОВ «Янтарь», директор якого Євген Марков має у Запоріжжі доволі сумнівну репутацію.

Так, у першій частині розслідування журналісти розповідали про порушення чинного законодавства під час проведення відкритих торгів з капітального ремонту покрівлі, фасаду та утеплення будівлі комунальної установи. У другій частині повідомлялося про те, що на майданчику «Prozorro» були оприлюднені рішення щодо скасування результатів відкритих торгів по обох тендерах.

Читайте: https://zp-fakty.net.ua/politics/yak-popovnyuyutsya-kisheni-posadovtsiv-tenderni-mahinatsii-zaporizkogo-tsentru-molodi-

У Запорізькій області проведуть інвентаризацію захисних споруд цивільного захисту

У Запорізькій області обговорили технічний стан захисних споруд цивільного значення, а також необхідність їх інвентаризації. 

Зважаючи на те, що захисні споруди є об'єктами державного нерухомого майна і близько 42% досі не проінвентаризовано, було видано розпорядження «Про проведення у 2019 році технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту».

Читайте: https://zp-fakty.net.ua/society/u-zaporizkij-oblasti-provedut-inventarizatsiyu-zahisnih-sporud-tsivilnogo-zahistu

Запорізькі гімнастки посіли перші місця на міжнародних змаганнях

17 березня у Києві закінчився міжнародний 24th International Rhytmic Gymnastics Tournament «Deriugina Cup 2019». Запоріжанки не прогавили можливості позмагатися із інтернаціональними суперницями. 

Захід тривав 4 дні (із 14 по 17 березня) і відбувався у столичному Палаці спорту.

До змагань з українськими спортсменками долучилися гімнастки з Грузії, Росії, Молдови, Білорусії, Ізраїлю, Чехії, Болгарії, Славенії, Румунії, Угорщини, Азербайджан, Італії, ОАЕ, Німеччини, Фінляндії, Польщі.

Читайте: https://zp-fakty.net.ua/sport/zaporizki-gimnastki-posili-pershi-mistsya-na-mizhnarodnih-zmagannyah

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі