Карантин через коронавірус,статки бердянської чиновниці та мільйоні підряди заступника губернатора: підсумки дня

Карантин через коронавірус,статки бердянської чиновниці та мільйоні підряди заступника губернатора: підсумки дня

Найголовніше за 11 березня

Компанія першого заступника голови Запорізької області у 2020 році отримала підряди на 92 мільйони гривень

Після резонансу, який спричинила Запорізька обласна державна адміністрація, повідомивши про те, що не знайшла 5 мільйонів гривень для завершення капітального ремонту Дитячого протитуберкульозного санаторію, ми вирішили дізнатись куди керівництво області у 2020 році інвестуватиме державні кошти. Під час моніторингу електронної системи Prozorro ми з’ясували, що у 2020 році безумовним лідером за кількістю отриманих підрядів є ТОВ «АБЗ Промбуд», яке у період з 1 січня – 1 березня було визнано переможцем у шести тендерних закупівлях, загальною вартістю понад 92 мільйони гривень. Більше тут.

Два будинки і півмільйона: скільки коштів приносить робота у виконкомі Бердянської міськради?

Щодня у публічній системі з'являється чимало свіжих декларацій, поданих чиновниками Запорізької області. Сьогодні ми натрапили на декларацію начальниці відділу діловодства та документування виконкому Бердянської міськради, яка містить доволі цікаві пункти. Більше тут.

Авторський нагляд за будівництвом запорізьких мостів обійдеться Облавтодору у 6,4 мільйона

Сьогодні, 11 березня, обласна Служба автомобільних доріг уклала угоду з товариством щодо надання послуг з нагляду за будівництвом. Це обійшлося Облавтодору у 6,4 млн грн. Більше тут.

В Україні вводять обмежувальні заходи через загрозу коронавірусу: чи бояться його запоріжани? (відео)

Китайський вірус наробив багато галасу, паніки та страху по всьому світу. Однак досі не зрозуміло, що саме стало причиною спалаху коронавірусу в Ухані: летучі миші, пацюки, змії, випробування біологічної зброї у таємних китайських лабораторіях, всесвітній зговір або, це просто на всього «мильна бульбашка» щоб відвести увагу людей від більш серйозних світових проблем. Версій багато, однак за якою криється правда дізнаємось згодом. Наразі в країні ввели карантині заходи. Ми вирішили дізнатися думку містян з цього приводу. Чи бояться коронавірусу потомки козаків та сталеві запоріжани?. Більше тут.

Родина загиблої дівчинки просить допомоги запоріжан, щоб довести брехню директора парку «Дубовий гай»

Родина загиблої дівчинки у парку «Дубовий гай» шукає свідків та речові докази, аби довести брехню директора парку Олега Комаренко. Більше тут.

Найкращі вчителі України передали свої знання запорізьким філологам

Для філологів Запорізького національного університету провели унікальні майстер-класи. Їх провели не просто досвдчені лектори, а "найкращі вчителі України та переможці премії Teacher Global Prize. Більше тут. 

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі