Карантин допоміг меру Кирилівки стати власником елітного позашляховика Audi Q7

Карантин допоміг меру Кирилівки стати власником елітного позашляховика Audi Q7

Перші позитивні результати карантину і закритих кордонів - мер Кирилівки Іван Малєєв 24 червня став власником престижного позашляховика преміум класу Audi Q7.

Так, 30 червня Іван Малєєв направив до НАЗК повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, а саме придбання транспортного засобу Audi Q7, 2012 року випуску вартістю 240 610 гривень.

Зазначимо, що перед придбанням позашляховика Audi Q7 Іван Малєєв отримав дохід у розмірі 195 300 грн від продажу рухомого майна, можемо припустити, що це гроші від продажу Volkswagen Touareg, який був вказаний в декларації за 2019 рік.

За даними сервісу Auto.ria позашляховик Audi Q7, 2012 року випуску коштує від 427 000 до 1 700 000 гривень, тому вважаємо можна привітати Івана Малєєва з придбанням автівки за ціну в два рази меншу, ніж її ринкова вартість. Або Іван Малєєв під час оформлення документів свідомо зменшив вартість придбаного транспортного засобу з метою зменшення обов’язкових відрахувань до бюджету, а також необхідністю підтвердження джерела походження грошових коштів, витрачених на придбання Audi Q7.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі