Керуюча компанія відреагувала на обвал балкону у запорізькому будинку

Керуюча компанія відреагувала на обвал балкону у запорізькому будинку

Керуюча компанія «Місто для людей», яка обслуговує будинок з обваленим балконом, не виключає його ремонт за бюджетні кошти. Повідомляє 061.

Як заявляє сама компанія, про стан балкону вони знали, заяви зі скаргами від хазяїна квартири теж отримували, внесли навіть у план робот, але балкон не дочекався. Імовірною причиною назвали, зношеність житлового будинку та невиконання капітального ремонту, через кожні 25 років.

«Ми направили фахівців для визначення причини обвалу. Крім того, вони зроблять оцінку майбутнього обсягу робіт, інженери проведуть розрахунки і на протяг двох тижнів ми зможемо сказати, чи будуть роботи виконуватимуться силами нашої підрядної організації або в екстреному порядку наші фахівці подадуть пропозиції міській раді на виконання капремонту », - прокоментувала прес-секретар керуючої компанії Валерія Ситник.

Наразі спеціалісти збирають уламки на місті аварії, а підсумки експертизи обіцяють облікувати на офіційному сайті.

Нагадаємо, як розповів мешканець квартири, на передодні Нового року, о 23:45 «підлога» балкону «пішла з під ніг» та впала на теплопункт. У будинку на цей момент знаходилась неповнолітня дитина, та на вулиці були перехожі. Однак ніхто не постраждав.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі