Кілька будинків і грошові подарунки: майнове становище депутата Запорізької облради

Кілька будинків і грошові подарунки: майнове становище депутата Запорізької облради

Українські депутати часто демонструють свої таланти у заробітку коштів, не приховуючи цього. Декларації деяких обранців виявляються досить неочікуваними, а проте не менш цікавими.

Сьогодні хочемо розповісти вам про депутата Запорізької обласної ради від партії "Батьківщина" Геннадія Шевченка. Обранець належить до депутатської групи "Довіра", а також є членом постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації.  Крім цього, Геннадій Шевченко має основне місце роботи - ТОВ "Будсервіс", у якому він обіймає посаду генерального директора.

Так, сума доходів декларанта і родини, вид доходів "Подарунок у негрошовій формі", "Подарунок у грошовій формі", "Благодійна допомога", "Приз" складають понад 75% загальної суми доходів декларанта і родини. 

Декларація депутата майорить родзинками. Серед нерухомої майна у власності подружжя - два житлових будинки, два літніх будинки, літня кухня, гараж, квартира та чотири земельні ділянки загальною площею майже 5 тис. кв.м. Також на стадії будівництва знаходяться два дачних будинки.

Рухоме майно у родини Шевченків доволі різноманітне - два легкових автомобілі, два водних засоби та вантажна харчова цистерна.

У 2019 році заробітна плата Геннадія Шевченка становила 53 тис. грн, а також серед доходів депутата - квартира вартістю 149 тис. грн.

У свою чергу, дружина обранця отримала 20 тис. грн пенсії, 110 тис. грн дивідендів та грошовий подарунок у розмірі 1,6 млн грн. Однак, за цей подарунок декларація депутата отримала "червоний прапорець". У документі зазначено, що сума доходів декларанта і родини, вид доходів "Подарунок у негрошовій формі", "Подарунок у грошовій формі", "Благодійна допомога", "Приз" складають > 75% загальної суми доходів декларанта і родини.

У готівці та на банківських рахунках подружжя зберігає 300 тис. грн та 20,5 тис. доларів (приблизно 559 тис. грн.). 

 

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі