Кінець не за горами: реконструкція проспекту Маяковського у Запоріжжі довершується

Кінець не за горами: реконструкція проспекту Маяковського у Запоріжжі довершується

Реконструкція проспекту Маяковського – масштабний проект

Завершуються будівельні роботи на проспекті Маяковського. Це остання, четверта, черга реконструкції.

Тут уже вкладають асфальт на дорозі з правого боку, закінчили облаштування пішохідної алеї, встановили лавочки та урни, розплановують газони, де восени висадять дерева та кущі. Про це інформує прес-служба Запорізької міськради.

Реконструкція проспекту Маяковського – масштабний проект, який реалізується у Запоріжжі протягом кількох років. Його перевагою став комплексний підхід до справи. Реконструкція торкнулася не лише дороги, а й тротуарів, пішохідної алеї, зелених зон. Тут замінили інженерні мережі, встановили сучасні малі архітектурні форми, облаштували газони.  

Остання черга робіт, від вулиці Перемоги до каскаду фонтанів «Райдуга», розпочалася цього року. Тут збудували новий тротуар. Облаштували пішохідну алею, паркувальні «кишені», систему поливу. З правого боку дорогу вже заасфальтували. На лівому ще потрібно укласти верхній шар асфальту. Підрядник обіцяє зробити це за кілька днів, адже роботи вже розпочалися.

Виконується планування газонів, облицювання підпірної стінки на «Райдузі». На черзі висадження додаткових зелених насаджень, але це зроблять вже восени. Загальнобудівельні роботи мають бути завершені вже наступного тижння.

Відзначимо, що сьогодні підрядна організація «Онур» виконує ремонт дороги на вулиці Перемоги, на ділянці від проспекту Маяковського в бік Палацу спорту «Юність». Розпочали з фрезерування старого асфальтового покриття. Після цього перейдуть до асфальтування.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі