У Запоріжжі влаштували кастинг на політтехнолога в Запоріжжі

У Запоріжжі влаштували кастинг на політтехнолога в Запоріжжі

Як нам стало відомо з власних джерел, Віталій Кулик був у стінах ЗОДА в понеділок, 13 липня.

Можливо, візит експартнера Костянтина Бриля був пов'язаний з проведенням передвиборчої кампанії. 

Втім, на днях в місцевому запорізькому виданні з'являється експертна думка Кулика з приводу ситуації навколо міжнародного аеропорту «Запоріжжя».

— Складається враження, що центральна влада намагається тиснути на органи місцевого самоврядування. Це стосується багатьох обласних центрів, де уряд зайняв позицію кошмарити місцеву владу різними перевірками, — відзначив Віталій Кулик. — Друга історія полягає у тому, що місто відбилося від цього, бо всі об’єдналися навколо інтересів міста. Тут я маю на увазі — мера, депутатів від різних партій та запоріжців. Але я не виключаю, що представники центральної влади будуть намагатися відтягувати процес повернення документів. Бо вони не хочуть віддавати таку красиву історію про прибутковий аеропорт місцевій владі. Хочу зауважити, що віддавати аеропорт не можна, бо місто тоді може втратити прибуток, як це відбувається в аеропорті Дніпра. У Запоріжжі сьогодні цього вдалося не допустити саме завдяки принциповій позиції міської влади.

Зазначимо, що Віталій Кулик обіймає посаду Центру досліджень проблем громадянського суспільства. За даними «Інсайдера», він працював політконсультантом у командах Медведчука, Черновецького та Григоришина.

Також до 2012 року він був помічником народного депутата Сергія Баранова-Мохорта (Партія регіонів).

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі