Колекційна зброя, коштовні телефони та ювелірні вироби: професійні здобутки запорізького судді

Колекційна зброя, коштовні телефони та ювелірні вироби: професійні здобутки запорізького судді

Спливає термін, коли посадові особи повинні подати декларації про статки та доходи за 2019 рік. Так, до 1 квітня чиновники і депутати повинні подати декларації за минулий рік і ми розпочинаємо серію матеріалів про їхні досягнення

 «А судді хто?» колись вдавався в суть питання дипломат, поет Олександр Грибоєдов у комедії "Горе от ума".

У наш час відповідь на це, можна отримати з електронних декларації вельмишановних суддів, адже всі добре знають, що ці обличчя закону, повинні служити вірою та правдою Феміді та виносити справедливі рішення, а слова «корупція», «хабар», «привласнення», «тіньові схеми» повинні викликати негативні почуття, які терміново треба викоренити у всіх віхах життя.

Як вже зазначили, сьогодні, ми перевіримо "досягнення" запорізького судді Олексія Лясковця, який працює у Конституційному Суді України.

Пліч-о-пліч з Олексієм свої статки зазначатиме й дружина судді  – Марія Лясковець.

Серед об’єктів нерухомості сам суддя має: квартиру у Запоріжжі - 69,32 метра квадратних, квартиру, де його частка складає 25% - 63,98 м.кв, а дружина Марія має підвальне приміщення у Чернівцях.

Автопарк родини налічує 3 автомобілі: 1 у пана Олексія - LAND ROVER RANGE ROVER за 635 000 гривень та 2 у його дружини – BMW X5 за – 200 000 гривень та LEXUS LX 470 – 240 000 гривень.

 LAND ROVER RANGE ROVER

 BMW X5

 LEXUS LX 470 

Серед іншого у подружжя є цінне нерухоме майно, у вигляді двох мобільних телефонів, марки VERTU модель ASCENT та Signature за 250 000 та 400 000 гривень відповідно, як то кажуть, це Вам не айфон.

Для допитливих!

Vertu - британська компанія, створена в 1998 році як філія компанії Nokia для виробництва мобільних телефонів вищого класу. Моделі виконуються з золота, платини, сплаву Liquidmetal, титанового сплаву, полірованої сталі високої твердості, і позиціонуються як апарати вищого цінового сегмента. Vertu Signature виготовлена вручну, а її клавіатура прикрашена 36 дорогоцінними каменями різного типу. VERTU ASCENT - корпус виконаний зі сплаву LiquidMetal, який використовується в аерокосмічній галузі. Бічні торці пристрою і його задня верхня частина покриті шкірою ручної вичинки.

VERTU  ASCENT 

VERTU Signature

Крім уподобань дорогих телефонів, Лясковець ще виявися і колекціонером, адже у свої скриньці налічує антикварні вироби: шаблю 19 сторіччя та колекцію холодної зброї.

Ну, і як же здалеку розгледіти статусного чоловіка, авжеж за його годинником. Прихильність пан Лясковець віддає бренду Breitling. Він має наручні годинники за 50 та 60 тисяч гривень.

Дружина судді теж не відстає. Марія Лясковець має комплект ювелірних виробів за 350 тисяч гривень та теж годинник бренду Breitling за 80 тисяч гривень.

Тож, переходимо до десерту, звідкіля чесний суддя Конституційному Суду України бере гроші, щоб жити на «широку ногу»?.

Заробітну плату за основним місцем роботи Лясковець отримує у розмірі 59 564 гривень. Має дохід від заняття підприємницькою діяльністю – 470 100 гривень та примусово стягнув з Регіонального відділення Фонду державного майна – 35 340 гривень.

Дружина Марія задекларувала дохід з основного місця роботи у розмірі – 50 076 гривень та пенсію – 24 252 гривень.

У «заначці» подружжя лежить - 87 000 доларів та 5000 євро готівкою, на банківських рахунках 1 172, 2930, 240 гривень у Приват банку.

Також пара виступає у ролі своєрідних «меценатів» - позичають крупні суми грошей - 78 000 доларів та 187 500 тисяч доларів.

Також суддя декларує наказ Господарського суду Запорізької області про примусове стягнення з Регіонального відділення Фонду державного майна по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях у розмірі – 430 611 гривень.

Але, можливо, суддя придбав все своє майно за кошти кредитів, які теж задекларував.

У ТОВ Консалтингова група CTATYC Олексій Лясковець отримав позики у розмірі – 600 000 гривень та 303 030 гривень. У Приват банку – 188 066 гривень, сума другого не розголошується.

Ось, таку відповідь ми можемо надати Грибоєдову. Мораль цієї байки: судді самі обирають свій життєвий шлях, а чи чесний він - «Бог йому суддя».

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі