Колектив одного із запорізьких телеканалів вийшов на акцію протесту

 Колектив одного із запорізьких телеканалів вийшов на акцію протесту

Колектив телеканалу «UA:Запорожжя», який є філією «Національної громадської телерадіокомпанії України», вийшов на мітинг проти скорочення суспільно-політичних програм власного виробництва в ефірі. Повідомляють ЗМІ.

У січні колективу повідомили про запровадження нової концепції регіонального мовлення, що передбачає скорочення власного контенту до 1 години для телебачення та півтори години для радіомовлення.

Співробітники зазначають, що так звана нова політики мовника суперечить основоположним принципам Суспільного,коли наразі на Донбасі йде загострення подій, що загрожує інформаційній безпеці населення, у містах біля окупованих територій.

Тому журналісти створили «Комітет захисту Суспільного», який буде відстоювати у першу чергу збільшення виробництва власного продукту, а не робочі місця. Свої пропозиції щодо покращення громадського регіонального мовлення, робітники готові запропонувати та обговорити з керівництвом телерадіокомпанії, але вони на зустріч не йдуть.

Біля будівлі телеканалу журналісти влаштували своєрідний протест, з гаслами: «Захисти суспільне», «Творимо разом українське Запоріжжя», «Говорить Запоріжжя 81 рік», тощо.

Продюсерка філії на мітингу не з’явилась - послалась на велику зайнятість. Однак зазначила, що людей розуміє, адже вони хвилюють за власну долю, але за її словами, вище керівництво не хоче повністю прибрати мовник.

"Нова концепція дійсно передбачає, що кожна філія« НСТУ »буде проводити один годину суспільно-політичного мовлення в день (замість нинішніх трьох годин), це аналітична програма, яка виходячи з новин, висвітлює кілька або одну головну ТОП-тему регіону. Але цей формат ще не введений ... Ми як віщали 16 годин, так 16 годин мовлення і будемо », - говорить Наталія Андрєєва.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі