Колишні співробітники запорізького підприємства розіграли тендер на поставку круп

Колишні співробітники запорізького підприємства розіграли тендер на поставку круп

КУ “Михайлівський психоневрологічний інтернат” уклав угоду з ФОП Бойко Андрій Вадимович на поставку круп та борошна. Вартість послуги становила 123 тис. грн.

Про це повідомили у виданні "Наші гроші. Запоріжжя" з посиланням на систему електронних закупівель.

За умовами торгів, підприємець зобов'язувався поставити по 200 кг рису, гречки та пшона; по 100 кг перловки, крупи ячної, арнаутки, крупи вівсяної; а також борошно пшеничне вищого ґатунку 6 тонн і житнього – 500 кг. Послуги мали виконати до кінця 2019 року, але надалі сторони  продовжили строки поставки до березня 2020 року.

На цьому тендері з переможцем конкурував ФОП Щербина Володимир Олександрович. Пропозицію цього підприємця з пропозицією, дешевшою на 6,6 тис грн, відхилили у зв'язку з відсутністю низки необхідних документів.

Зазначається, що ФОП Бойко Андрій Вадимович на іншому тендері серед співробітників вказував свого конкурента на останніх торгах – Щербину Володимира Олександровича – на посаді комірника.

Крім того, на одному з тендерів ФОП Щербина Володимир Олександрович вказав номер, за яким зареєстрований ФОП Бойко Андрій Вадимович у держреєстрі.

Також ФОП Бойко Андрій Вадимович на останньому тендері вказав, що орендує склад під продукти у ТОВ “Агроавтоматика, ЛТД”. За цією ж адресою та у ТОВ “Агроавтоматика, ЛТД” на іншому тендері орендував склад і ФОП Щербина Володимир Олександрович.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі