Колишній смотрящій Запоріжжя буде оскаржувати рішення у суді щодо свого запобіжного заходу

Колишній смотрящій Запоріжжя буде оскаржувати рішення у суді щодо свого запобіжного заходу

Завтра, екс-смотріящій Запоріжжя буде оскаржувати обраний йому запобіжний захід в Апеляційному суді. Про це йдеться у пресслужбі суду

13 березня, о 10 ранку, колегія судів розгляне справу апеляційних скарг Євгена Анісімова і його захисника на рішення колегії суддів Заводського районного суду Запоріжжя від 17 лютого 2020 року, яким Євгену Анісімову, обвинуваченому в скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч. 1 ст. 255, ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 28 ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 28 ч. 3 ст. 209, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 189, ч. 1 ст. 263-1, ч. 1 ст. 263 КК України, застосовано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на 60 днів до 16 квітня включно.

Також повідомляється, що засідання буде відкритим із вільним доступом представників ЗМІ, без попередньої акредитації.

Нагадаємо, Євген Анісімов 6 років перебував у міжнародному розшуку за створення злочинної організації, привласнення, розтрата майна, легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, вимагання. Однак, нагорода наздогнала свого переможця. За попередньою інформацією, "здав" Анісімова його найближчий соратник.  Весь цей час він жив в селищі міського типу Козин (Київська область). Кримінального авторитета затримали в одному з торгових центрів Києва.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі