Колишнього генерального директора «Запоріжжяобленерго» викликало НАБУ щодо привласнення коштів підприємства

Колишнього генерального директора «Запоріжжяобленерго» викликало НАБУ щодо привласнення коштів підприємства

Національне антикорупційне бюро викликало до себе для ознайомлення з матеріалами розслідування колишнього виконуючого обов'язки генерального директора ВАТ «Запоріжжяобленерго» Ігоря Корніленкова, якого на пару з екснардепом Дмитром Крючковим підозрюють в причетності до заволодіння 346,22 млн грн обленерго. Про це повідомляє «Слово та діло».

За інформацією видання, на ім’я екскерівника пришла повістка, у якій йдеться що підозрюваного пана Корніленкова чекає 28 травня  в НАБУ старший детектив для надання доступу до матеріалів досудового розслідування.

За даними слідства наразі колишній гендиректор переховується у Російській Федерації від покарання за схему, яку він провернув із нардепом Крючковим, де споживачі замість того, щоб платити за електричну енергію фактичному постачальнику - ПАТ «Запоріжжяобленерго», де 60% акцій належить державі, перераховували кошти посереднику ПрАТ «ХК« Енергомережі ». А вже посередник повинен був розрахуватися з енергопостачальником. Однак схема зазнала краху, коли споживачі посереднику заплатили понад 196,82 млн грн, а ті віддали лише - 1,7 млн грн замість потрібних - 346,22 млн грн.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі