Комендантська година для нічних клубів та дистанційне навчання з вересня: президент провів селекторну нараду

Комендантська година для нічних клубів та дистанційне навчання з вересня: президент провів селекторну нараду

Президент України Володимир Зеленський зібрав на традиційну селекторну нараду не лише урядовців та представників правоохоронних органів, а й очільників обласних державних адміністрацій і міських голів, щоб обговорити стрімке збільшення кількості хворих на COVID-19. Про це повідомляє Офіс президента.

Високопосадовців хвилює невтішна динаміка щодо виявлення нових випадків захворювання на коронавірус. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що за останній місяць ситуація в країні значно погіршилася, нині фіксують по – 900-1000 випадків на добу, до того ж, втричі зросла кількість тих, кого госпіталізують. Основною причиною цього називають нехтування людьми, правил індивідуального захисту та не дотримання дистанції.

«В Одесі запрацювали клуби, зірки давали концерти, відкрили всі пляжі. Пішла чутка, що на відкритому повітрі ніхто не захворіє. Однак це неправда. Через усе це ситуація сильно погіршилася. Якщо раніше Одеса мала один з найкращих показників щодо поширення коронавірусної інфекції, то сьогодні кількість захворілих на добу значно вища. Ми впевнені, що таке може статися в усіх регіонах, де немає комунікації з людьми. Я зібрав тут не лише уряд, а й усі регіони, щоб ми чітко координувалися й пояснювали людям, які загрози сьогодні несе нехтування правилами карантину. Бо, зрештою, для всіх нас має бути важливим одне – здоров’я та життя українців», – зазначив Президент України.

Тож міністр припускає, що регіонам потрібного готовитись до другої та третьої хвилі захворювання.

Очільник уряду Денис Шмигаль попросив міських голів залучити муніципальні патрулі до роботи з відомствами, що здійснюють контроль, такими як, Держпродспоживслужба. Також обмежити роботу нічних клубів з 10-ї години вечора, поставити на жорсткий контроль муніципальний транспорт, а також покращити інформаційну політику та допомогти навчальним закладам підготуватися до дистанційної роботи, адже існує вірогідність, що діти 1 вересня перший дзвоник зустрінуть вдома.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі