Компанія з кримінальним шлейфом утеплить Запорізьку обллікарню за 130 млн грн

Компанія з кримінальним шлейфом утеплить Запорізьку обллікарню за 130 млн грн

Тендерний комітет Комунального некомерційного підприємства «Запорізька обласна клінічна лікарня» 31 липня визначився з переможцем аукціону з виконання робіт термомодернізації будівлі головного корпусу лікарні. Переможцем відкритих торгів визнано ТОВ «БК «Прогрестехбуд» з тендерною пропозицією 129,45 мільйона гривень.

Зазначимо, що тендер на проведення термомодернізації проводився тричі, перші два були скасовані у зв’язку з відхилення всіх тендерних пропозицій згідно з Законом про публічні закупівлі. Участь у всіх трьох тендерах брали ТОВ «Комунальник» та ТОВ «БК «Прогрестехбуд».

За умовами технічної документації підрядник повинен виконати наступні роботи:

  • улаштування утеплення покрівлі (даху);
  • утеплення фасаду будівлі;
  • монтаж водопроводу;
  • монтаж системи каналізації;
  • внутрішнє електроосвітлення;
  • зовнішній блискозахист;
  • монтаж системи опалення;
  • монтаж системи вентиляції.

Згідно із даними сервісу Opendatabot, ТОВ «Будівельна компанія «Прогрестехбуд» була заснована у грудні 2014 року. Підприємство зареєстроване ТОВ «Житлово-будівельна компанія «Ваш дім». Кінцевим бенефіціаром останнього є Віталій Антонов («ОККО», концерн «ГалНафтогаз»), а засновником – кіпрський офшор «Сарубас Лімітед» (Saroubas Limited). Керівник ТОВ «Будівельна компанія «Прогрестехбуд» Назар Яремчук. Статутний капітал – понад 14 мільйонів гривень.

З 2017 року ТОВ «БК «Прогрестехбуд» постійно бере участь у публічних закупівлях, за цей період компанію визнано переможцем у 20 тендерах, загальна сума укладених договорів перевищую один мільярд гривень. Майже всі підряди ТОВ «БК «Прогрестехбуд» виконує на території Львівської області.

За даними Єдиного державного реєстру судових рішень, ТОВ «БК «Прогрестехбуд» неодноразово потрапляло у поле зору правоохоронців, кримінальні провадження розпочаті за фактами привласнення бюджетних коштів, виділених на будівництво державних об’єктів.

Так, слідчим управлінням ГУ Національної поліції у Львівській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12019140000000521 від 13 червня 2019 року розпочате за фактом привласнення службовими особами Славської селищної ради Сколівського району Львівської області за попередньою змовою зі службовими особами ТОВ «Простір Інженірінг», ТОВ «Добрі Дороги» та ТОВ «БК «Прогрестехбуд» зловживаючи службовим становищем, заволоділи бюджетними коштами під час проведення будівельних робіт по об`єкту: «Будівництво підпірної стінки по вул. Шевченка в смт Славське Сколівського району Львівської області (коригування)».

Слідчими СУ ГУ НП в Харківській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12018220000000382 від 13.04.2018 року розпочате за фактом привласнення посадовими особами ТОВ «Будівельна компанія «Прогрестехбуд» грошовими коштами ФБУ «Укрбургаз» АТ «Укргазвидобування».

Прокурором військової прокуратури Західного регіону України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42016140400000121 від 02.11.2016 року розпочате за фактом привласнення посадовими особами Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління спільно з комерційними структурами державними коштами виділеними на проведення капітальних ремонтів казарм та реконструкцію котельні, які розташовані у військових частинах у м. Тернополі та м. Теребовлі Тернопільської області.

Зазначимо, що у серпні буде проведено ще два аукціони на проведення ремонтних робіт Запорізької обласної клінічної лікарні, 12 мільйонів гривень виділено на термомодернізацію будівлі операційного блоку та 30 мільйонів гривень на реконструкцію частини приміщень, розташованих на першому поверсі головного корпусу КНП «Запорізька обласна клінічна лікарня» ЗОР під відділення екстреної медичної допомоги. Чи буде ТОВ «БК «Прогрестехбуд» визнано переможцем у вказаних тендерам ми повідомимо у середині серпня, після проведення аукціонів.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі