Кому пандемія, а кому "Серця": Запорізька міськрада замовила ремонт фонтанів на 560 тисяч

Кому пандемія, а кому 'Серця': Запорізька міськрада замовила ремонт фонтанів на 560 тисяч

Карантин - не перешкода для більш важливих справ. Такою справою для Запорізької міської ради виявився поточний ремонт фонтанів "Серця" та "Подвійний" на бульварі Шевченка. На це місцевий бюджет приготував 560 тис. грн.

Відповідний тендер 25 березня оголосило КП "Титан". Строк подання пропозицій триватиме до 10 квітня, натомість, проведення аукціону заплановано на 13 квітня.

За виконання ремонту замовник сплатить 560 тис. грн. Крім того, фірма зобов'язується виконати послуги до 8 травня 2020 року. Виходить, підрядник ремонтуватиме фонтани під час проведення карантинних заходів, аби встигнути до завершення зазначеного строку.

Згідно з тендерною документацією, фірма-переможець має виконати ремонт фасаду, поверхонь підлог басейнів та стін фонтану "Подвійний". Натомість, під час ремонтування фонтану "Серця" товариство проведе сантехнічні, малярно-штукатурні та електромонтажні роботи.

Раніше ми писали про те, що Департамент спорту, сім'ї та молоді Запорізької міської ради вирішив замовити послуги з організації заходів, оцінивши їх у 1,5 млн грн. Аукціон було проведено 26-го березня. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі