"Кому потрібні такі нардепи": запорізький мер розкритикував народних депутатів

'Кому потрібні такі нардепи': запорізький мер розкритикував народних депутатів

Голова Запорізької міськради Володимир Буряк висловився щодо ситуації із закриттям тубдиспансерів. У контексті своєї заяви мер розкритикував народних депутатів та їх партії.

Про це міський голова повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

Інформація про закриття протитуберкульозних диспансерів сколихнула не лише область, але й усю Україну. Зокрема, на рівні обласної влади планується закриття трьох тубдиспансерів у місті вже з 1 квітня поточного року. Крім того, загальмовано питання про відкриття дитячого протитуберкульозного санаторію. "Другий етап медичної реформи", за словами Володимира Буряка, визначається відсутністю фінансування.

Як каже міський голова, він спілкувався з фахівцями щодо ситуації, що склалася.

"Обґрунтований резонанс серед населення викликають перспективи того, що хворих направлятимуть до сімейних лікарів. А це означає, що кількість їх контактів зі здоровими людьми збільшиться в рази", - зазначає Володимир Буряк

У зв'язку з цим минулого тижня депутати міської влади відкрито звернулися до Президента, Кабміну, обласної влади з закликом якнайшвидше врегулювати це питання. У свою чергу, мер запропонував співфінансування з боку міста. Проте сесія обласної ради проігнорувала цю пропозицію, та ще й не виділила 5 млн грн на завершення ремонту дитячого протитуберкульозного санаторію в Шевченківському районі.

"Як міський голова я мовчав, коли жоден нардеп не заступився за бюджет Запоріжжя та Київ безцеремонно зрізав з нас у цьому році понад мільярд гривень, коли ми отримали менше всіх регіонів на ремонт доріг. Я мовчав, коли жоден запорізький нардеп не обмовився словом на захист міжнародного аеропорту Запоріжжя - майна громади. Але закриття протитуберкульозних амбулаторій - це вже межа. В мене виникає питання: а кому потрібні такі нардепи та такі партії?", - повідомляє міський голова.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі