Комунальники вирішили придбати авто дешевше на 100 тисяч після публікації у ЗМІ

Комунальники вирішили придбати авто дешевше на 100 тисяч після публікації у ЗМІ

Комунальне підприємство “Житло-сервіс” Пологівської міської ради має намір укласти угод з ТОВ “Богдан-авто Запоріжжя” на придбання автомобіля вартістю 498 тис. грн. Однак, до такого рішення комунальники дійшли лише після публікації у ЗМІ.

Про це повідомили у виданні "Наші гроші. Запоріжжя" з посиланням на систему електронних закупівель.

Так, згідно з тендерною документацією, фірма зобов'язується поставити пікап Great Wall Wingle 5 з дизельним двигуном об’ємом 2 літри і потужністю 139 к. с.

Раніше “Наші гроші. Запоріжжя” повідомляли, що КП “Житло-сервіс” планувало замовити тій же фірмі пікап вищого класу – Great Wall Wingle 7 з з дизельним двигуном потужністю 143 та оздобленим шкірою салоном за 597 тис. грн. Крім того, було зазначено, що товариство також продає Great Wall простішої моделі – Wingle 5, вартість яких стартує від 490 тис. грн, а також пікапи Wingle 6 – від 475 тис. грн на авто 2019 року випуску.

Імовірно, публкація видання потрапила у поле зору підприємства, внаслідок чого, за кілька днів після публікації, в КП повідомили, що “у зв’язку з можливістю закупки аналогічного автомобіля з такими ж технічними параметрами, які було заявлено в тендерній документації, але за меншою ціною та з метою більш ефективного використання бюджетних коштів, прийнято рішення про відміну торгів“. Після цього було оголошено нові торги на придбання авто.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі