Конкуренція? Не чули: АМКУ викрив порушення посадовців на Запоріжжі

Конкуренція? Не чули: АМКУ викрив порушення посадовців на Запоріжжі

Антимонопольний комітет визнав селищну раду винною у порушенні антиконкурентного законодавства при організації вивезення сміття

Адміністративна колегія Запорізького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) зобов’язала Якимівську селищну раду припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції шляхом проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на її території.

Про це виданню «Факти Запоріжжя» повідомили у прес-службі територіального відділення АМКУ.

Було встановлено, що послуги з вивезення побутових відходів у смт Якимівка на сьогодні надають два підприємства – ТОВ «Акімжилсервіс» та ФОП Дєдушев А.В.

При цьому, ТОВ «Акімжилсервіс» здійснює діяльність виключно рішенням 57-ї сесії Якимівської селищної ради від 30.07.2015 № 7, без проведення конкурсу, що суперечить чинному законодавству.

ФОП Дєдушев А.В. займається вивезенням сміття в Якимівці серед населення приватного сектору. Виконавцем вказаних послуг не визначався, між радою і ФОП Дєдушевим А.В. немає жодних договорів.

«Ринки вивезення твердих побутових відходів є потенційно конкурентними. Бездіяльність Якимівської селищної ради, яка полягає у непроведенні конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на її території, могла призвести до недопущення конкуренції на зазначеному ринку.

За таких умов дія конкурентних механізмів спотворюється, а суб’єкти господарювання втрачають мотивацію до змагання на ринку, до зменшення витрат, підвищення якості послуг тощо», - зазначив голова Запорізького територіального відділення АМКУ Олександр Білий.

У АМКУ також повідомили, що Якимівська селищна рада визнала порушення та зобов’язалася його припинити.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі