Конюшня, лазня та тенісний будинок: запорізька мерія віддала комунальне майно у власність футбольному клубу «Металург»

Конюшня, лазня та тенісний будинок: запорізька мерія віддала комунальне майно у власність футбольному клубу «Металург»

На сайті Запорізької міської ради оприлюднили проєкт рішення майна щодо майна комунальної власності в господарське відання комунальному підприємству “Міський футбольний клуб “Металург”.

Згідно з пояснювальною запискою, міський голова Володимир Буряк наказав вилучити з оперативного управління департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради відповідне майно  та передати в господарське відання футбольному клубу.

Контроль за виконанням наказу поклали на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Анатолія Пустоварова.

Згідно з документом, серед об’єктів передачі вказані: тенісний будиночок, складське приміщення та прибудову до лазні по вулиці Ленської, 2в. Примітно, що прибудова до лазні за своєю площею можна порівняти з хорошим приватним будинком - 126,6 квадратних метра.

Також в розпорядження футбольного клубу планують передати 297 одиниць майна, серед яких напівавтоматичний зовнішній дефібрилятор PRIMEDIC HeartSave, пароконвектомат, меблі, тренажери, інвентар, холодильники, тощо.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі